Fakturant a administratívny pracovník

KRIMAR PM s.r.o.

Miesto práce
Veľké Zálužie
Termín nástupu
01.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti medzinárodnej prepravy hľadáme zamestnanca na pozíciu fakturant/administratívny pracovník na trvalý pracovný pomer. Hlavná náplň práce : prevzatie a kontrola dokumentov od vodičov, vystavenie faktúr a ich následné odoslanie . Vyplnenie tabuliek - reportov pre vedenie firmy podľa dodaných podkladov, neskôr aj nahrávanie skenov príloh do partnerskej databázy. Predpokladá sa po zaučení schopnosť občasne zastupovanie kolegu počas PN a dovolenky (komunikácia s vodičmi a špedičnými spoločnosťami). Uchádzač by mal byť schopný komunikácie v AJ, musí ovládať základné pojmy z oblasti účtovníctva, znalosť práce v programe excel nutná. Pozícia je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe. Práca bude vykonávaná výlučne v sídle firmy. Nástupný plat 740,- Eur. Sídlo firmy Veľké Zálužie (okr. Nitra). Prípadných záujemcov prosím o zaslanie životopisu na [email protected] Zaslaním životopisu dávate spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov na účel výberového konania na uvedenú pozíciu po dobu 3 mesiacov.

Iba uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky ( vzdelanie v odbore účtovníctvo a aktívna znalosť jazyka) budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Presnosť, dochvíľnosť, ochota učiť sa.

Doprava, logistika, stavebná činnosť
ID: 3516728  Dátum zverejnenia: 2.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac