Advokátsky koncipient

KRESTON SLOVAKIA

Miesto práce
Mlynské nivy 49, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právnik so všeobecným zameraním v civilnej oblasti (obchodné právo, občianske právo, pracovné právo, súdne konanie). Možná špecializácia v oblasti práva duševného vlastníctva, daňového práva a verejného obstarávania.
Pracovnou náplňou je najmä vypracovanie zmlúv, analýz, stanovísk, návrhov v civilnom konaní, účasť na súdnych pojednávaniach a iné. Súčasťou pracovnej náplne je riešenie právnej problematiky pre celú poradenskú skupinu Kreston Slovakia a spolupráca s poradenskými spoločnosťami v rámci medzinárodnej siete Kreston Global.

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia.
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky).
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň.
Účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch.
Predpoklad dlhodobej spolupráce.
Ústretový prístup v prípade záujmu o akademickú prax popri zamestnaní.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.
Pohovoru sa zúčastnia vybraní uchádzači, ktorých budeme kontaktovať e-mailom. Prijaté žiadosti o zamestnanie spravidla vyhodnocujeme v priebehu 5 - 7 dní od zaslania životopisu, účasť na pohovore sa spravidla koná do 1 - 2 týždňov od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Kreston Slovakia poskytuje komplexné audítorské, daňové, účtovné a právne služby, ako aj služby kybernetickej bezpečnosti, procesného riadenia a komplexné ekonomické poradenstvo. Naše služby poskytujeme nielen v rámci bežnej správy, ale aj v štruktúrovaných transakciách a špecializovaných projektoch.

Sme súčasťou medzinárodnej siete Kreston Global združujúcej viac ako 23 500 odborníkov vo vyše 160 poradenských firmách v 110 krajinách. Spoločnosti siete Kreston, v súčasnosti 13. najväčšej globálnej siete v oblasti poradenstva, radia firmám aj jednotlivcom v celom spektre účtovných a poradenských potrieb, nech už podnikajú kdekoľvek na svete.

Zanietenosť a osobný prístup z nás robia nielen profesionálov, ale predovšetkým vnímavých partnerov pre našich klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Valériia Sosnovská
Tel.: +421918461878
E-mail: poslať životopis
ID: 4497725  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac