Mzdy a personalistika

Kreston Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacMzda závisí od seniority a preukázaných znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov spoločnosti,
  • príprava a kontrola podkladov pre výpočet miezd, preddavkov na daň, sociálnych a zdravotných odvodov, zasielanie prevodných príkazov klientovi v xml / pdf,
  • spracovanie výkazov a hlásení pre poisťovne,
  • tvorba prehľadov a ročných hlásení o dani z príjmov,
  • prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov z/do poisťovní,
  • vedenie personálnych zložiek zamestnancov,
  • sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa miezd, zrážok a všetkých druhov poistení,
  • komunikácia s daňovým úradom a poisťovňami v bežnom rozsahu,
  • komunikácia s anglicky hovoriacimi klientami v bežnom rozsahu,
  • poskytovanie poradenstva klientom na základe ich požiadaviek (v rozsahu vedomostí zamestnanca).

  • možnosť byť súčasťou tímu odborníkov,
  • profesionálny rast a rozvoj v rámci danej pozície, získavanie neustále nových skúseností,
  • práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
  • podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
  • odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov, vrátane stravného 5€/deň plne preplácaného zamestnávateľom
  • flexibilná pracovná doba,
  • možnosť aktívneho využívania znalosti cudzieho jazyka.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Súčasťou výberového procesu je aj odborný test z oblasti personalistiky a miezd.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, personalistika/ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník/personalista

Počet rokov praxe

3

  • prax na pozícii mzdový účtovník/personalista min. 3 roky,
  • skúsený mzdový účtovník/mzdová účtovníčka,
  • vysoká mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť,
  • tímový hráč,
  • organizácia vlastnej práce,
  • znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
  • znalosť práce v SW (mzdový softvér Olymp, Pohoda) výhodou,
  • ochota učiť sa nové veci,
  • komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni,
  • schopnosť komunikovať v bežnom rozsahu v Aj (min. B1)
  • mzdové účtovníctvo – pokročilý

Kreston Slovakia poskytuje komplexné audítorské, daňové, účtovné a právne služby, ako aj služby kybernetickej bezpečnosti, procesného riadenia a komplexné ekonomické poradenstvo. Naše služby poskytujeme nielen v rámci bežnej správy, ale aj v štruktúrovaných transakciách a špecializovaných projektoch.

Sme súčasťou medzinárodnej siete Kreston Global združujúcej viac ako 23 500 odborníkov vo vyše 160 poradenských firmách v 110 krajinách. Spoločnosti siete Kreston, v súčasnosti 13. najväčšej globálnej siete v oblasti poradenstva, radia firmám aj jednotlivcom v celom spektre účtovných a poradenských potrieb, nech už podnikajú kdekoľvek na svete.

Zanietenosť a osobný prístup z nás robia nielen profesionálov, ale predovšetkým vnímavých partnerov pre našich klientov.

V čom je Kreston iný?
• Práca nás baví
• Do kancelárie chodíme radi
• Sme pozitívne naladení
• Sme féroví
• Vzájomne si zdieľame vedomosti, čo nás spolu posúva vpred

Rastieme a preto chceme posilniť náš team. Neváhajte a pridajte sa k nám už dnes!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Valeria Sosnovska
Tel.: +421918461878
E-mail: poslať životopis
ID: 4349803  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac