Účtovník

Kreston Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 49, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacMzda závisí od schopnosti a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plnenie úloh pod dohľadom senior účtovníka (vedenie účtovníctva,
• fakturácia, bankové výpisy, pokladňa, interné doklady, majetok)
• Kontrola podkladov DPH v spolupráci so senior účtovníkom
• Spolupráca na príprave mesačných a ročných uzávierkových operáciách
• Príprava vybraných reportov a štatistických výkazov
• Aktívna interná a externá komunikácia s klientom a príslušnými úradmi
• Sledovanie a uplatňovanie legislatívnych zmien
• Odborné konzultácie so skúsenými kolegami a daňovými poradcami
• Administratívna práca

• Rýchly odborný rast, všestranná pracovná náplň, neustále nové účtovné a daňové prípady
• Možnosť kariérneho postupu
• Práca v priateľskom a aktívnom kolektíve
• Tréningový a rozvojový program business – soft skills
• Jazykové kurzy
• Práca s modernými technológiami – cloudové riešenia CTX, DMS, OCR systém moderné účtovné softvéry
• Homeoffice po dohode s nadriadeným
• Extra voľné dni – bridge days, sick days,
• Pravidelné odborné školenia, odborná literatúra – hradené zamestnávateľom
• Príspevky zo strany zamestnávateľa na súkromné jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu
• Karta Multisport
• Prístupy do metodicko-legislatívnych komisií pre DPH a DzP prostredníctvom SKDP
• Možnosť podieľať sa na zefektívňovaní a rozširovaní procesov
• Prístup ku kvalitným odborným informáciám a stanoviskám
• Teambuildingy, tematické raňajky, dobrovoľnícke aktivity v rámci práce

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisov.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, (odbor účtovníctvo-audítorstvo je výhodou ale nie podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Samotná prax nie je nevyhnutná, uprednostňujeme ekonomické myslenie a systematickosť u uchádzača.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ste proklientsky orientovaný tímový hráč a máte zmysel pre detail.
  • Vaša samostatná a precízna práca prináša prospech Vám a Vášmu pracovnému okoliu
  • Vaše organizačné schopnosti a dobrý timemanagement Vám umožnia venovať sa viacerým úlohám súbežne a plniť termíny
  • Ste dynamický človek, pretože chcete pracovať pre neustále rastúcu spoločnosť a podieľať sa na jej úspechu

Kreston Slovakia poskytuje komplexné audítorské, daňové, účtovné a právne služby, ako aj služby kybernetickej bezpečnosti, procesného riadenia a komplexné ekonomické poradenstvo. Naše služby poskytujeme nielen v rámci bežnej správy, ale aj v štruktúrovaných transakciách a špecializovaných projektoch.

Sme súčasťou medzinárodnej siete Kreston Global združujúcej viac ako 23 500 odborníkov vo vyše 160 poradenských firmách v 110 krajinách. Spoločnosti siete Kreston, v súčasnosti 13. najväčšej globálnej siete v oblasti poradenstva, radia firmám aj jednotlivcom v celom spektre účtovných a poradenských potrieb, nech už podnikajú kdekoľvek na svete.

Zanietenosť a osobný prístup z nás robia nielen profesionálov, ale predovšetkým vnímavých partnerov pre našich klientov.

V čom je Kreston iný?
• Práca nás baví
• Do kancelárie chodíme radi
• Sme pozitívne naladení
• Sme féroví
• Vzájomne si zdieľame vedomosti, čo nás spolu posúva vpred

Rastieme a preto chceme posilniť náš team. Neváhajte a pridajte sa k nám už dnes!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Valeria Sosnovska
Tel.: +421918461878
E-mail: poslať životopis
ID: 4326846  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac