Reagujte bez životopisu

Sociálny pracovník

KRESŤANIA V MESTE

Petržalka, Bratislava, Petržalka, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- klientom výdajne potravín, klientom ohrozeným stratou bývania budete poskytovať základné informácie a podporu v krízových situáciách, poskytovanie základného a špecializovaného poradenstva, vykonávanie opatrení v oblasti prevencie, činnosti v prospech presadzovania práv a právom chránených záujmov znevýhodnených skupín obyvateľov na lokálnej úrovni, koordinácia potrebných služieb (sociálnych, psychologických, pedagogických, zdravotných a iných) v záujme človeka/skupiny/komunity;
- schopnosť identifikovať dostupné zdroje potrebné pre dosiahnutie cieľov terénnej sociálnej práce, sieťovanie a iniciovanie zmien v záujme cieľovej skupiny, spolupráca a kooperácia s inštitúciami a organizáciami pôsobiacimi v lokalite/regióne;
- technicko-administratívne úkony v rámci evidencie terénnej sociálnej práce, priebežný rozvoj odborných a sociálnych kompetencií, výkon iných činností v súvislosti s aktuálnymi potrebami;
- účasť na aktivite organizovanej pre klientov.

Úväzok postupne môže byť navýšený.

- Flexibilná pracovná doba
- Zaškolenie, podporu, pomoc
- Príjemný kolektív, výborné vzťahy
- Podporujeme rozvoj a chuť vzdelávať sa formou školení a osobného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- 5 dní platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- Práca z domu, v teréne, v našich priestoroch v Petržalke
- Laptop, mobilný telefón

Pozícia je vhodná aj pre dôchodcu s požadovaným vzdelaním.

Záujemcov o pracovnú ponuku prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu. Uchádzač o pracovnú pozíciu pri pohovore musí preukázať splnenie kvalifikačných predpokladov získaného vzdelania predložením dokladu o vzdelaní z VŠ ll. stupňa v odbore sociálna práca. Na základe zaslaných podkladov budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ ll stupňa v sociálnej práci

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s mailom, excelom, wordom - Pokročilý

Komunikačné schopnosti

Sme občianske združenie založené viacerými cirkevnými spoločenstvami v Bratislave. Realizujeme už 17 rokov sociálne projekty - pomoc ľuďom bez domova a rodinám v núdzi. Okrem toho robíme verejno-prospešné projekty, spoločné bohoslužby, kresťanský biznis klub.
ID: 4786131  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac