PHP Full Stack Senior Developer (SK)

Kremsa Digital s.r.o.

Miesto práce
Námestie hraničiarov 37, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme do nášho tímu skúseného PHP programátora, ktorý už na tejto pozícii pracoval a má potrebné skúsenosti.

Čo očakávame od nového programátora?
Programátorská práca je u nás rôznorodá – úlohy, na ktorých budeš pracovať, môžu byť jednoduché, no zaručene prídu aj výzvy, keďže v tíme sa radi učíme a skúšame nové veci.

Stretneš sa s menšími projektmi postavenými vo WordPresse alebo vo frameworku Yii2 (náš obľúbený), ale aj s väčšími zadaniami, pri ktorých používame Node.js, Angular, či nerelačnú MongoDB databázu. Časť našich projektov zasahuje aj do MEAN stacku (MongoDB. ExpressJS, Angular, Node.js), takže aj fanúšik JavaScriptu si príde na svoje - a ak nie, tak máš možnosť sa ich u nás naučiť :)

Okrem klientskych projektov máme niekoľko vlastných produktov na ktorých sa dlhodobo pracuje a rozvíjajú sa, kde potrebujeme tiež každú šikovnú ruku/hlavu :)

Určite by si nemal mať problém napr. vytvoriť API, ktoré dokáže spracovať dáta z rôznych zdrojov, či naprogramovať nákupný košík s evidenciou faktúr, ale ani nakódiť určité časti frontendu z dodaného designu. Je určite výhodou, ak vieš kódiť HTML, CSS a responzívny dizajn, no v tíme si vždy rozhodíme prácu tak, aby každý pracoval na tom, čo mu najviac vyhovuje.

Benefity:

* veľmi priateľská a neformálna atmosféra
* home-office
* preplatený čas, ktorý venuješ vzdelávaniu
* k tomu 500 € ročne na dodatočný budget na vzdelávanie
* variabilný pracovný čas
* pet friendly prostredie
* kvartálne odmeny podľa toho ako sa nám darí - 30% z profitu.
* neponúkneme ti kariéru a postup v hierarchii pretože všetci sme si rovní, a ani úžasný názov pozície na vizitke nečakaj, zato však prostredie kam budeš rád chodiť a práca ťa bude baviť

Informácie o výberovom konaní

Ako si ťa vyberieme?

Prebehneme si tvoj profil, ukážky tvojho kódu, veci, na ktorých si pracoval. Ak si ťa vyberieme, dáme ti vypracovať jednoduchý PHP test (zložený z frontendovej a backendovej časti), na základe ktorého posúdime tvoje znalosti PHP, HTML a CSS. Ak prejdeš, následne si dáme u nás kafe a porozprávame sa.
Čo od teba potrebujeme:

* Máš LinkedIn alebo Facebook? Pošli nám svoj profil.
* Pracoval si na niečom zaujímavom? Povedz nám o tom.
* Máš portfólio s projektmi, na ktorých si pracoval? Pošli nám ho.

Táto pozícia nie je vhodná pre absolventa, hladáme A-players, niekoho vyskillovaného, čo už má čosi za sebou.
Nevyžadujeme do bodky všetko, čo je v tomto inzeráte, ale ako náš nový kolega by si mal vedieť pracovať na zadaných PHP úlohách samostatne a pomôcť nám s vývojom hneď od začiatku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
HTML - Expert
JavaScript - Expert
AJAX - Expert
MySQL - Expert
Angular - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

* PHP – Yii2 framework, často používame WordPress/Woocommerce
* HTML + CSS – schopnosť upraviť/vytvoriť kód podľa designu (používame Bootstrap)
* JavaScript – znalosť jQuery, prípadne iného JS frameworku, Angular výhodou
* MySQL – databáza
* práca s Facebook API, LinkedIn API a pod.

Stretneš sa u nás aj s:

* WordPress
* Drupal
* Magento
* Angular 1
* Angular 2+
* Node.js
* MongoDB
* Influx
* Docker
* CircleCI
* AWS

Kremsa Digital je digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov (napr. www.boosterberg.com alebo www.fans.vote…).

Sme pobočkou americkej materskej firmy so sídlom v Pasadene a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo celosvetovej siete SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Legrand, FONA Dental, Auto Palace, BMW, FORD…

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3341180  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac