Reagujte bez životopisu

Mekáči v Trenčíne hľadá zamestnancov

Kremkau, s. r. o.

Miesto práce
Belá 17c, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacBonus podľa výkonu práce až 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*máš rád systém?

*máš rád zmenu na pracovisku a chuť komunikovať so zákazníkmi?

ponúkame prácu v reštaurácii rýchleho občerstvenia.

Tvojou úlohou sú práce v kuchyni ako je príprava sendvičov, grilovanie mäsa, vyprážanie a chystanie hranoliek.

Ale aj chystanie objednávok a nápojov v zóne zákazníka.

*Plat pri nástupe je 5,31€ za odpracovanú hodinu (počas zaúčania 4,61€)

*od nás dostaneš bezplatne uniformu a za každú odpracovanú hodinu ťa odmeníme 1,20€ v čistom za jej udržiavanie

*55% zľavu na stravu

*pitný režim zdarma, ovocie a sušienky a spoločne akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rýchle občerstvenie, McDonald´s

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Kremkau
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4813754  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac