Hľadáme do tímu šikovného/nú účtovníka/účtovníčku!

Kreator Services, s. r. o.

Miesto práce
Leškova 3, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2024
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda je 1 500,- eur + Konečná mzda závisí od skúseností a schopností konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude náplňou tvojej práce?:

  • Evidencia a účtovanie došlých a vyšlých faktúr
  • Evidencia a účtovanie pokladničných dokladov a bankových výpisov
  • Správa saldokonta, sledovanie splatnosti pohľadávok a záväzkov
  • Účtovanie interných dokladov, pohybov na platobných kartách, kurzových rozdielov
  • Kontrola dokladov pred ich zaúčtovaním
  • Spolupráca pri zostavovaní výkazov DPH, KVDPH, SVDPH
  • Spolupráca pri účtovnej závierke a audit
  • Na svoju prácu nebudeš sám/sama, budeš mať podporu a pomoc od skúsených kolegov
  • Tvoja agenda bude rôznorodá, stereotyp ti nehrozí
  • Sme radi, že sa môžeme pochváliť možnosťami rozvíjať sa nielen  v oblasti účtovníctva

Čo ti vieme ponúknuť?:

• Stabilný tím a kreatívne neformálne prostredie

• Ročný finančný bonus závislý od výkonnosti spoločnosti

​• Firemné akcie a teambuildingy firmy aj sesterských agentúr

​• 3 dni extra platené voľno

​• Príspevok na vzdelávanie

• Skrátený pracovný čas v letnom období

​• Bezodná chutná káva, pestrý výber čajov, ovocie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

samostatný účtovník / účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

Tvoj profil:

Uvítame človeka, ktorého baví účtovníctvo a nie je pre neho len prácou, ale aj záľubou.

Disponuje vlastnosťami ako sú: komunikatívnosť, tímovosť, precíznosť, samostatnosť, zmysel pre inovácie a zlepšovanie procesov

Sú vítané skúsenosti so zostavovaním daňových priznaníi a účtovnej závierky.

Znalosť sw Helios je výhodou, práca s xls. a ERP systémom tiež.

Kreator Services, a.s. patrí do skupiny Kreator Group spolu s Wiktor Leo Burnett, s. r. o., Starmedia, s. r. o., LEOPARD PRODUCTION, s. r. o. , SOCIALISTS, s. r. o. a Dataconcept s.r.o.

Radíme sa medzi lídrov v komunikačnom priestore. Agentúry a spoločnosti pôsobia v oblasti reklám, médií, produkcií a digitálneho marketingu. Kreator Services, a.s. pre uvedené agentúry a spoločnosti zabezpečuje support v oblasti financií a účtovníctva, personalistiky a back office.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Marečková
Tel.: +421903321521
E-mail: poslať životopis
ID: 4794835  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac