Reagujte bez životopisu

Záhradný architekt - Teamleader

Kreatívne záhrady s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
1 200 - 2 000 EUR/mesiacbonusy navyše v závislosti od obratu firmy a šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou je realizácia záhrad podľa našich návrhov. Pracujeme s hlinou, rastlinným materiálom, drevom aj kameňom. Realizujeme závlahové systémy, kúpacie jazierka, kvetinové lúky, drobné stavebné prvky a mnohé iné. Práca je skoro každý deň iná preto je ideálna všestranná zručnosť a flexibilita. Hľadáme človeka na organizáciu práce, nákup a prácu s rastlinným materiálom, komunikáciu s klientom, čítanie výkresov a vytýčenie projektu do reality ako aj samotnú realizáciu.

Naša základňa je v Častej pri Modre odkiaľ dochádzame na realizácie v okolí v dochádzkovej vzdialenosti cca 1hod.

Nehľadáme len zamestnanca, ale niekoho, kto zapadne do nášho tímu. Niekto s chuťou tvoriť lepšie a krajšie veci a posúvať ďalej seba a svoje okolie.

- práca v malej rodinnej firme, kde má každý svoj hlas a všetci sa chceme dohodnúť
- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- možnosť ovplyvniť výsledok
- manuálnu práca na vzduchu
- dlhodobá spolupráca
- výška platu odzrkadľujúca reálne schopnosti a snahu na pracovisku
- obedy
- teambuildingy
- bonusy navyše v závislosti od obratu firmy a šikovnosti

V prípade, že ťa naša ponuka práce zaujala, pošli prosím email na: [email protected]
Napíš stručne čo ťa zaujalo na našej ponuke, a čo ťa motivuje pracovať práve v tomto obore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo, záhradná architektúra

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Záhradníctvo, záhradná architektúra, stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako náš nový kolega by si sa mal nájsť v čo najväčšom množstve bodov:
- pozitívny vzťah k manuálnej práci vonku
- kladný vzťah k prírode za každého počasia
- chuť učiť sa
- mať tímového ducha
- myslieť pozitívne a konštruktívne
- byť ochotný prevziať na seba zodpovednosť, čestnosť
- všeobecná technická zručnosť a skúsenosti so záhradníckou mechanizáciou
- skúsenosti v záhradníckom obore
- skúsenosti s montážou závlahových systémov
- práca s drevom
- skúsenosti zo stavbárskeho prostredia
- znalosť základného rastlinného sortimentu
- schopnosť čítať výkresy a osadzovacie plány rastlín
- nájsť lepšie riešenia ako bolo vymyslené
- nutnosť aktívny vodič B a výhodou je E

Sme malá rodinná firma zameraná na navrhovanie a realizáciu záhrad. Naša práca je zároveň naše poslanie. Snažíme sa tvoriť kreatívne, kvitnúce, jedlé a nadčasové záhrady s dušou. Pozeráme sa na veci aj z iného uhľa pohľadu než je bežné, výsledkom sú unikátne záhrady ušité na mieru pre zákazníka.

Okrem projektov a sadových úprav sa venujeme aj práci s drevom, kúpacím jazerám a permakultúre. Od kreatívneho návrhu až po efektívnu údržbu realizovanej záhrady.
Kladieme dôraz na dobrý vzťah so zákazníkmi či už počas realizácie ale aj po nej.

Viac tu: http://www.kreativnezahrady.com/

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4546000  Dátum zverejnenia: 8.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac