Predajca záhradnej a poľnohospodárskej techniky, štvorkoliek a motocyklov

Kravec, s.r.o.

Miesto práce
Kravec, Dobronivská cesta, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
720 - 900 EUR/mesiacod 720 € (brutto) + osobné ohodnotenie 180 € (Finálna výška mzdy sa odvíja od výkonu a plnení úloh kandidáta) + bonusy z predaja bez obmedzenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený/á sa podieľať na budovaní skvelého tímu, ktorý ťahá za jeden koniec?

Tak čítaj ďalej, pretože práve teraz hľadáme pre novú predajňu vo Zvolene skúsený, motivovaný tím zamestnancov, so zodpovedným prístupom k práci.

Skúsenosti v oblasti predaja so zameraním na záhradnú techniku sú výhodou.

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

- predaj záhradnej techniky a poľnohospodárskej techniky KIOTI, MULTIONE,
CUB CADET, MTD, Wolf-Garten atď,
- predaj štvorkoliek CF MOTO,
- predaj motocyklov, prívesných vozíkov a ostatného sortimentu
- zodpovednosť za chod predajne a jej výsledky
- spolupodieľanie sa na dosiahnutí cieľov predajne i osobných cieľov
- zodpovednosť za celkový vzhľad predajne
- inšpiratívne a zaujímavo aranžovať vystavený tovar v predajni
starostlivosť o vzhľad predajne (dopĺňanie tovaru, udržiavanie čistoty na
predajni)
- mať prehľad a znalosti o tovare
- prispievať k dobrému pracovnému prostrediu
- dodržiavať stanovené plány a predpisy
- vedieť plánovať a uprednostniť, čo je dôležité
- spolupracovať so všetkými kolegami
- neustále zlepšovať pracovné metódy v rámci Tvojej funkcie
- denne analyzovať predaj prostredníctvom reportov a hľadať možnosti na
podporu predaja
- aktívny prístup k zákazníkom, prezentácia produktov, predaj produktov, ponuka
príslušenstva a doplnkových služieb, obsluha zákazníkov, odborné poradenstvo
v predajni
- objednávanie a dopĺňanie tovaru
- práca s produktovým portfóliom - skladová dostupnosť, aktuálnosť produktov
- práca s pokladňou
- komunikácia so zákazníkmi a udržiavanie obchodných vzťahov
- telefonické kontaktovanie zákazníkov
- tvorba cenových ponúk a riešení pre zákazníka
- skladové hospodárstvo (objednávanie, príjem a výdaj evidencia tovaru)
- príjem, evidencia a výdaj servisných zákaziek
- administratívne činnosti a ďalšie aktivity súvisiace s chodom predajne
- zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
- príjem, kontrola, reklamácie tovaru
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s:

- príplatkami za prácu v sobotu
- stravnými lístkami v hodnote 3,90 €
- práca v stabilnej rodinnej spoločnosti
- odborné vzdelávanie
- odmena pri pracovných a životných výročiach
- zvýhodnený zamestnanecký nákup
- možnosť kariérneho rastu
- individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami
- možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách .... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého srdcom môžeš byť aj Ty!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Predajca

Počet rokov praxe

3

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi a chce pracovať v tíme skvelých ľudí.
- dobrú fyzická zdatnosť
- ľudský a profesionálny prístup
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- analytickú myseľ
- komunikačné schopnosti
- kreatívneho, energetického a tímového ducha
- príjemne vystupovať
- časovú flexibilnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- ambicióznosť

Kravec, s.r.o. je rodinná spoločnosť. Je renomovaný slovenský predajca, ktorý funguje na trhu od roku 2001. Zaoberá sa predajom malotraktorov, poľnohospodárskej, záhradnej a komunálnej techniky. Spoločnosť disponuje novou značkovou veľkometrážnou predajňou KRAVEC otvorenou v roku 2019, kde spoločnosť predáva širokú ponuku techniky KIOTI, CUB CADET, MTD, Wolf-Garten, Dexwal, Agados, Bargam, DelMorino, DAKR, AS MOTOR a množstvo náhradných dielov.
ID: 3949448  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac