Kontrolór kvality

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 6, Sučany, Martin
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mesačná hrubá mzda od 1050 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy od 850 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstupná a výstupná vizuálna i rozmerová kontrola súčiastok po obrábaní
Kontrola detailov od externých dodávateľov
Čítanie technických výkresov a sprievodných kariet zákazky
Protokolovanie a zhodnocovanie vzoriek, záznamy z kontrol
Indikácie materiálových a výrobných chýb
Spolupráca pri auditovaní procesov
Manipulácia so žeriavom, paletovým vozíkom, prípadne manipulačným vozíkom
Podpora a spolupráca s inými oddeleniami

- stabilné miesto v zahraničnej spoločnosti
- možnosť osobného ako aj profesného rastu
- mladý dynamický tím
- mesačné a ročné hodnotenie (odmena)
- stravné lístky
- doprava do podniku
- príplatky za poobedné zmeny 0,30 €/hod
- príplatok za prácu cez víkend 20,69 € (2,76 €/hodina)
- jazykové a odborné kurzy

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.
Pozícia je zastrešená prostredníctvom personálnej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Požadovaná prax s kontrolou kvality na obrábaní minimálne jeden rok.
Skúsenosť s prácou s meradlami s mikrometrickou skrutkou podmienkou
Čítanie technickej dokumentácie podmienkou.
Skúsenosť s prácou na 3D súradnicovom meracom zariadení výhodou.
Skúsenosť s prácou s výškomerom a drsnomerom výhodou.
Zmysel pre detail, zodpovednosť, manuálna zručnosť.
Zodpovednosť, schopnosť rýchleho porozumenia inštrukcii, spoľahlivosť.
Ochota pracovať v dvojsmennej prevádzke a pracovať nadčasy.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany
ID: 3353516   Dátum zverejnenia: 27.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná hrubá mzda od 1050 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy od 850 € brutto