Administrátor technickej dokumentácie

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 6, 038 52 Sučany, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, tlačenie a vizuálna kontrola výrobných podkladov (dokumentácie) pre konštruktérov
- kontrola úplnosti technickej dokumentácie ( schémy, rozpisky, kusovníky )
- podpora interných a externých reklamácii na oddelení prípravy výroby - analýza problémov
- príprava správ, štatistických zisťovaní, reporting
- administratívna podpora na oddelení konštrukcie

Pružný pracovný čas
Možnosť využitia bezplatných jazykových kurzov
Príjemný kolektív a pracovná atmosféra
Odborný a osobnostný rozvoj
Pre absolventov stojárskeho zamerania (SŠ, VŠ) možnosť odborného rastu v oblasti konštrukcie ako aj možný prechod na pozíciu konštruktéra.

Kontaktovať budeme len kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vzdelanie - oblasť konštrukcie výhodou
- pohotovosť, schopnosť tímovej práce
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany

Kontakt

ID: 3239087   Dátum zverejnenia: 10.11.2017