Priemyselný inžinier

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Ulica priemyselná 6, 038 52 Sučany, Žilinský kraj, okres Martin
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, plánovanie a realizácia potrebnej infraštruktúry pre výrobný proces so zameraním na výrobu elektrorozvádzačov.
• Spracovanie Lay Outov nových pracovísk v súlade s požiadavkami procesu, LEAN, BOZP a environmentu.
• Vyberá a do poručuje externých dodávateľov infraštruktúry, spolupracuje na príprave ZOD.
• Úzko spolupracuje s procesným inžinieringom a odd. Lean na zlepšovaní ergonomie pracovísk
• Podpora konštrukcie výrobných pomocných prostriedkov a zariadení.
• Zlepšovanie a znázorňovanie potenciálnych úspor pri procesoch – KAIZENy, 5S
• Zavedenie a podpora opatrení na zlepšenie kvality a skrátenia priebežných časov montáže.
• Riadi implementáciu určených projektov v rámci investícií.
• Zabezpečuje odovzdanie zariadení do štandardnej prevádzky (revízie, odborné prehliadka, odborné skúšky v zmysle platnej legislatívy a firemných štandardov).

Pružný pracovný čas.
Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme s nemeckým zázemím.
Práca v príjemnom kolektíve.
Možnosť osobného a odborného rastu.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Neustále rozširovanie odborných vedomostí pri realizácii projektov.
Možnosť jazykových kurzov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme len vhodných kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné inžinierstvo, strojárstvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Aktívna znalosť NJ alebo AJ je podmienkou.
• Znalosť implementácie metód priemyselného inžinierstva – Lean manufacturing, 5S, Kaizen, TPM, SMED, vizualizácia, návrh a tvorba materiálových tokov (teoretická znalosť problematiky – digitálny podnik).
• Skúsenosti s projektovým manažmentom výhodou – investičné projekty, ROI analýza.
• Orientácia v problematike manažmentu správy budov.
• Znalosť a skúsenosť s optimalizačnými procesmi v prostredí strojárskej výroby.
• Analytické, strategické a podnikateľské myslenie a jednanie, komunikačné schopnosti a vedieť sa presadiť, vedieť koncepčne pracovať, schopnosť pracovať pod záťažou.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group so 185-ročnou tradíciou.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes konštruuje a vyrába vstrekovacie stroje radu PX, CX a od roku 2023 spúšťa výrobu precisionMolding – plne elektrického vstrekovacieho lisu. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Firma realizuje projektovanie, montáž a skúšanie elektro rozvodných skríň ako aj celých vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe a oddelenie mechanickej, elektro a softvérovej konštrukcie.

S viac než 500 zamestnancami sa firma radí medzi významných zamestnávateľov v regióne. A to aj vďaka tomu, že svojim zamestnancom poskytuje priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Naša história v skratke:
2023 - Spustenie ďalšej výrobnej rady precisionMolding so všetkými kompetenciami
2017 - Otvorenie oddelenia zákazkového projektovania vstrekolisov
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Liptáková
Tel.: +421433250264
E-mail: poslať životopis
ID: 2796603  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou