Tréner odborného výcviku v elektrovýrobe

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 2077, 038 52 Sučany, okres Martin
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame výnimočnú príležitosť pre trénera/školiteľa, ktorý bude zodpovedný za preškoľovanie a školenie zamestnancov v úsekoch výroby elektrorozvádzačov.

Hlavné úlohy:

1. Vytváranie popisov a plánov zaškoľovania nových pracovníkov a praktikantov.
2. Kontrola plánov zaškoľovania, testovanie a vytváranie potrebnej dokumentácie a výkazov potrebných na zaškolenie.
3. Testovanie technických zručností.
4. Pripravovanie podkladov a pracoviska pred zaškolením.
5. Vytvorenie tréningového centra pre oblasť elektrovýroby.
6. Uskutočňovanie praktických ukážok pre odborné školy.
7. Zodpovednosť za realizáciu duálneho vzdelávania pre stanovenú oblast výroby a príslušných odborov.
8. Samotná denná realizácia školiaceho procesu (teoretická a praktická časť).
9. Aktualizácia pracovných inštrukcií a procesov zaškoľovania.

Pevný pracovný čas
Možnosť využitia bezplatných jazykových kurzov
Sociálny balíček
Príjemný kolektív a pracovná atmosféra

Váš životopis prosím zasielajte v slovenskom jazyku prostredníctvom reakcie na uvedený inzerát. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti v oblasti výučby odborných predmetov
  • schopnosť odborného zaškoľovania, pedagogické
zručnosti
  • znalosť procesov, prípadne vytvárania zaškoľovacích
materiálov
  • MS Office - pokročilý
  • skúsenosť na pozícii majster výroby alebo majster
odborného výcviku
  • osvedčenie na prácu s elektrotechnickými zariadeniami
  • znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Vlastnosti:
  • technicky zdatný a manuálne zručný
  • trpezlivý
  • dobré organizačné schopnosti
  • schopnosť naučiť a odovzdávať informácie
  • iniciatívny, zodpovedný, flexibilný a odolný voči zaťaženiu
  • komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
  • emocionálna vyzretosť

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group so 185-ročnou tradíciou.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes konštruuje a vyrába vstrekovacie stroje radu PX, CX a od roku 2023 spúšťa výrobu precisionMolding – plne elektrického vstrekovacieho lisu. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Firma realizuje projektovanie, montáž a skúšanie elektro rozvodných skríň ako aj celých vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe a oddelenie mechanickej, elektro a softvérovej konštrukcie.

S viac než 500 zamestnancami sa firma radí medzi významných zamestnávateľov v regióne. A to aj vďaka tomu, že svojim zamestnancom poskytuje priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Naša história v skratke:
2023 - Spustenie ďalšej výrobnej rady precisionMolding so všetkými kompetenciami
2017 - Otvorenie oddelenia zákazkového projektovania vstrekolisov
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Liptáková
Tel.: +421433250264
E-mail: poslať životopis
ID: 2732115  Dátum zverejnenia: 21.9.2016