Údržbár - Elektrotechnik CNC strojov a výrobných zariadení

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 6, 038 52 Sučany
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mesačná hrubá mzda od 942 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy od 785 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Samotné vykonávanie údržbárskych prác (elektrických, mechanických,
automatizačných)
2. Diagnostika a odstránenie príčiny poruchy
3. Komunikácia so servisnými spoločnosťami, servisnými technikmi
4. Tvorba plánov údržby (denné, týždenné, mesačné, polročné, ročné) podľa podkladov
výrobcov
5. Tvorba plánov preventívnych meraní dôležitých uzlov strojov
6. Zabezpečenie prvého kontaktu pri poruche strojov
7. Starostlivosť o olejové a vodné hospodárstvo (chladiace emulzie)
8. Tvorba príslušných štatistík
9. Odborné a disciplinované spolupracovanie s ostatnými strediskami
10. Zodpovednosť za poriadok a čistotu (podpora 5S systému)
11. Zodpovednosť za bezpečnosť práce
12. Zabezpečovanie dokumentácie montážnych skupín (spolu s dodávateľmi)
13. Udržovanie meradiel a montážnych pomôcok v prevádzkyschopnom stave
14. Odborné skladovanie náhradných dielov
15. Ostatné úkony, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia so zabezpečením prevádzkyschopnosti výrobných zariadení

- zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
- atraktívne finančné ohodnotenie
- možnosť osobného ako aj profesného rastu
- mladý dynamický tím
- mesačné a ročné hodnotenie (odmena)
- príplatky za poobednú zmenu 0,30 €/hod
- príplatok za prácu cez víkend 20,69 € (2,76€ hodina)
- letné a vianočné poukážky
- doprava do podniku
- jazykové a odborné kurzy
- vzdelávací rozvojový program

Na osobný pohovor budú pozvaní kandidáti spĺňajúci kritériá podľa požiadaviek. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektromechanika, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca skúsenosť na pozícii údržbára CNC výhodou
- ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke a v prípade potreby nadčasov počas víkendov
- iniciatívny, zodpovedný, flexibilný kandidát a odolný voči zaťaženiu
- znalosť práce s PC
-programovanie Simatic Step 7 výhodou
- skúsenosť s riadiacími systémami Sinumerik 840C alebo 840D výhodou
- zvládanie logiky riadiacich systémov
- elektrická vyhláška (§22 vyhl. 508/2009 Z.z.)

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Emília Vangľová
Tel.: +421433250195
E-mail: poslať životopis
ID: 2585908   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná hrubá mzda od 942 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy od 785 € brutto