Operatívny nákupca s aktívnou nemčinou!

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 6, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- zabezpečenie výrobného materiálu prostredníctvom spolupráce s kooperujúcimi dodávateľmi
- riešenie materiálových problémov a denných potrieb
- zodpovednosť za spoluprácu medzi kooperujúcimi dodávateľmi pri riešení materiálových problémov
- komunikácia s dodávateľmi, podieľanie sa na hodnotení a kvalifikovaní dodávateľov
- zodpovednosť za včasné spracovanie a odoslanie hlásenia o kompletnosti dodávok materiálu, ako aj spätné informácie náhradných dodávok pre výrobu
- dohadovanie zmien termínov zákaziek, evidencia podkladov ku chýbajúcim položkám materiálu vo výrobe
- komunikácia so strategickým nákupom
- zakladanie kmeňovych dát do SAP
- riešenie reklamácií spojených s dodávateľmi (neskoré dodanie, chýbajúce diely, poškodený materiál a podobne)

- Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
- Možnosť osobného ako aj profesného rastu
- Mladý a pozitívny tím

Dôležitá informácia: pracovný pomer bude uzavretý prostredníctvom personálnej agentúry na hlavný pracovný pomer.

ŽIVOTOPISY ZASIELAJTE V SLOVENSKOM A NEMECKOMJAZYKU .

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť NEMECKÉHO JAZYKA je nevyhnutnou podmienkou pri dennej komunikácii s dodávateľmi.

- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Dynamickosť
- Zodpovednosť
- Ochota vzdelávať sa

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany
ID: 1537066   Dátum zverejnenia: 9.8.2017