Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce pro sortiment podlahových krytin - Bratislava a západní Slovensko

Kratochvíl parket profi, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kratochvíl parket profi, s.r.o. - společnost s dlouholetou tradicí v prodeji podlahových krytin,
hledá vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO SORTIMENT PODLAHOVÝCH KRYTIN
v regionu Bratislava a západní Slovensko

Vaše pracovní náplň:

  • Péče o síť velkoobchodních partnerů v rámci svěřeného regionu západního Slovenska, Bratislavy a okolí.
  • Pravidelné obchodní návštěvy klientů, prezentace produktů, novinek a akcí.
  • Odborné poradenství obchodním partnerům s cílem doporučit a prodávat naše produkty.
  • Zajištění vyvzorování a prezentačních systémů.
  • Akvizice nových obchodních partnerů.
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů, report obchodnímu řediteli.
  • Vytváření cenových nabídek na míru.
  • Administrativa spojená s obchodní činností v systému Helios.
  • Řešení reklamací.
  • Účast na produktových školeních.
  • Spolupráce s dalšími kolegy z obchodního oddělení.
  • Sledovat aktivity konkurence.

Co od Vás očekáváme:

  • Výborné komunikační, vyjednávací, prezentační a organizační dovednosti.
  • Proaktivní přístup, orientace na zákazníka.
  • Velkou výhodou je zkušenost na podobné obchodní pozici.
  • Výhodou rovněž zkušenosti z oboru podlahových krytin nebo ze stavebnictví a zájem o interiérový design.
  • Bydliště v daném regionu.
  • Řidičský průkaz B, ochota cestovat.
  • Samostatnost, schopnost organizovat si svou práci, flexibilitu, odpovědnost.
  • Znalost práce na PC.
  • Znalost Aj výhodou, ale ne podmínkou.
  • Nástup červenec 2024 nebo dle dohody.

Co Vám nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní a silné společnosti.
  • Zaměstnání na HPP po uplynutí zkušební doby.
  • Dobré finanční ohodnocení – fixní mzdu + odměny za prodej.
  • Široké portfolio aktivních zákazníků.
  • Zaškolení od zkušených kolegů a další průběžná produktová školení.
  • Služební auto i pro soukromé účely.
  • Dobrý kolektiv a pracovní prostředí.
  • Mobil, notebook, příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Provize z prodeje
Individuální rozvržení pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Smolejová
Tel.: 777677553
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4840208  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc