PPC/performance špecialista

KRASNO STUDIO, s. r. o.

M. M. Hodžu 7, Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Krásnô Štúdio hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Mid PPC (performance) špecialista. Budeš pracovať s tímom šikovných ľudí a pomáhať našim klientom budovať a škálovať online biznis. Spolupracujeme s lokálnymi ale aj globálnymi klientami. Sme certifikovaný Google Partner.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:

-Plánovanie, optimalizácia a implementácia PPC kampaní pre našich klientov
-Tvorba reklamných kampaní (Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads)
-Analýza výkonu existujúcich PPC kampaní
-Správa rozpočtov a ich nastavovanie v reklamných účtoch
-Udržiavanie, úprava a nastavovanie nových kampaní
-A/B testovanie kreatív a formátov, hľadanie najefektívnejších a nových riešení
-Správa a údržba kľúčových slov vo vyhľadávacích kampaniach
-Reportovanie kampaní (Looker Studio, Excel)
-Komunikácia s klientami vo fáze reportingu
-Neustále vzdelávanie (školenia, workshopy, konferencie)
-Sledovanie nových príležitostí v kampaniach
-Sledovanie aktuálnych trendov v performance marketingu/ PPC a e-commerce

POŽIADAVKY:
-Viac ako 2 roky praxe s PPC reklamou a výkonnostným marketingom
-Skúsenosti so správou rozpočtov, nastavovanie kampaní
-Skúsenosti s Meta Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Google Tag -Manager, Google Analytics 4, Looker Studio, Excel
-Táto pozícia nie je vhodná pre juniorov

ZNALOSTI VÝHODOU:
-Reklama v porovnávačoch
-Reklama v Bing
-Reklama v Skliku
-Google Search Console
-SEO
-CDP platformy (Exponea, Segment)
-MailChimp, Klaviyo
-Power BI
-Adform, DV360
-Mergado

  • Trinásty plat
  • Vzdelávanie - máme pre teba budget na kurzy, workshopy a konferencie
  • Aktivitami nabité teambuildingy a firemné akcie
  • Program firemných benefitov a bonusov
  • Platená dovolenka (v prípade živnosti)
  • Možnosť sebarealizácie – priniesť nové nápady na zlepšenie
  • Možnosť spolupodieľať sa na interných firemných projektoch
  • Spoločné firemné raňajky
  • Výberová káva, ovocie a sem tam nejaké fajnoty v office
  • Prácu na lokálnych ale aj svetových projektoch
  • Flexibilný pracovný čas - deadline je však svätý!
  • Pekný office 5 min od centra v meste Liptovský Mikuláš
  • Ponúkame možnosť čiastočného home officu niekoľko dní v mesiaci. Avšak očakávame, že väčšinu času budeš tráviť u nás v office v Liptovskom Mikuláši

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Mierne pokročilý
Google Tag Manager - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Meta Ads - Mierne pokročilý
Looker Studio - Základy
Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PPC špecialista / marketing

Počet rokov praxe

2

  • Silné analytické schopnosti so zmyslom pre detail
  • Dokážeš logicky argumentovať svoje rozhodnutia
  • Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni

Sme digitálna marketingová agentúra Kránsô Štúdio a pomáhame firmám rásť v digitálnom priestore. Tvoríme komunikačné stratégie a vizuálne identity, budujeme predajné kanály - webstránky a e-commerce riešenia a kreujeme predajné marketingové kampane. Máme klientov na SVK, v okolitých krajinách EÚ a aj zaujímavé projekty v Švajčiarsku a Saudskej Arábie.

Kontakt

ID: 4821694  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac