Asistent/ka predaja - KRAMEK (OPTIMA, Košice)

KRAMEK, s. r. o.

Miesto práce
KRAMEK - UĽAHČÍ ŽIVOT, Moldavská cesta, Juh
Termín nástupu
01.06.2022
Od 900 EUR/mesiacCelkový príjem je zložený z fixnej časti a variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame novú predajňu značky KRAMEK v nákupnom centre OPTIMA v Košiciach preto hľadáme šikovného asistenta/šikovnú asistentku predaja. Využi skvelú príležitosť a staň sa našou súčasťou.

NÁPLŇ PRÁCE:
• poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
• práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru
• práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni
• plnenie stanovených plánov
• aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
• podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke
• riešenie reklamácií
• pravidelné inventúry

• zaškolenie
• zľavy na tovar
• cenné skúsenosti a prax
• motivačne nastavenú variabilnú zložku mzdy
• kariérny postup

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého súčasťou môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok od toho, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis.

Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s prácou v obchode s mobilnými telefónmi a elektronikou je výhodou, nie však podmienkou - všetko Ťa naučíme
• Ľudský a profesionálny prístup
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Orientácia vo svete technológií
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

KRAMEK je obchod, ktorý Vám ponúka novinky na trhu za bezkonkurenčné ceny, ktoré Vám uľahčia život! Vyberajte zo širokého sortimentu kvalitných produktov vhodných do domácnosti, do záhrady, elektroniku a rôzne gadgety, vychytávky pre deti a nielen to. Všetok tovar ponúkame za skvelú cenu a dopravu po celej SR za výhodné ceny alebo zadarmo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4172625  Dátum zverejnenia: 21.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac