Asistentka senátu - zapisovateľka

Krajský súd v Nitre

Miesto práce
Štúrova, Nitra
Termín nástupu
16.5.2024
865,5 EUR/mesiacosobný príplatok, príplatok za odpracované roky v štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie úkonov asistentky v súlade s ustanoveniami vyhlášky MS SR č. 543/2005 Z. z. o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné súdy, krajské súdy, Špecializovaný trestný súd a vojenské súdy, Vyhláškou MS SR č. 482/2011 Z.z. o zverejňovaní súdnych rozhodnutí a Inštrukciou 29/2011 MS SR, ktorou sa ustanovuje rozsah zverejňovaných súdnych rozhodnutí.

Spolupráca s organizačnými útvarmi aj iných služobných úradov napr. pri predvolávaní svedkov, zástupcov verejných inštitúcií.

zdravotné voľno v počte 3 dní nad rámec Zákonníka práce

ide o pracovné miesto v dočasnej štátnej službe na dobu určitú cca do 31.12. 2025

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
ovládanie strojopisu - Pokročilý
znalosť gramatiky a pravopisu slov. jazyka - Expert

svedomitosť, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť pracovať pod tlakom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Solčanská
Tel.: +421903390169
E-mail: poslať životopis
ID: 4809348  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 865,5 EUR/mesiac