Asistentka riaditeľa/všeobecný administratívny pracovník

Krajské múzeum v Prešove

Miesto práce
Hlavná 86, Prešov
692 - 831 EUR/mesiacforma odmeňovania - v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov – platová trieda a platový stupeň podľa odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
- Mailová a telefonická komunikácia
- Evidencia, príprava a archivácia dokumentov/zmlúv/objednávok
- Tvorba pravidelných reportov a tabuliek
- Spracovanie pošty a zodpovednosť za pokladňu
- Komunikácia s úradmi, organizáciami a pod.
- Asistentská podpora a pomoc pre riaditeľa
- Komplexná starostlivosť o chod kancelárie
- Príprava materiálov
- Spracovanie grafického obsahu ako sú príspevky, statusy, pozvánky, letáky a pod.
- Spracovanie digitálneho obsahu a príprava na ďalšiu komunikáciu
- Vytváranie analýz, tabuliek, správ
- Evidencia, príprava a archivácia dokumentov/zmlúv
- Vykonávanie súvisiacich prác podľa potrieb a pokynov priameho nadriadeného.

Informácie o výberovom konaní

požadované doklady:
• žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom,
• profesijný životopis
• doklady o vzdelaní, príp. praxi (maturitné vysvedčenie, vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške, vysokoškolský diplom)
• súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Žiadosť s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť osobne, poštou, alebo e-mailom do 21.05.2021 na adresu. Krajské múzeum v Prešove, Hlavná 86, 080 01 Prešov, e-mail: [email protected]
O termíne a mieste výberového konania budú uchádzači informovaní písomne.
Riaditeľ Krajského múzea v Prešove si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania tých uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky.
Z dôvodu veľkého množstva prijatých životopisov si vyhradzujeme právo osloviť len vybratých uchádzačov.
bližšie informácie:
tel.: +421 51 7734708
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Business Manager 3000 - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• znalosť práce s PC
• znalosť práce s grafickými programami
• flexibilita
• zodpovednosť, samostatnosť
• Príjemné vystupovanie, proaktívny a pozitívny prístup
k práci
• Flexibilita, spoľahlivosť
• Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
• Zmysel pre detail, dôslednosť a schopnosť prioritizácie
• Záujem učiť sa nové veci

Múzeum v troch mestách. Ako svoju rozpočtovú organizáciu nás zriadil a riadi Prešovský samosprávny kraj. Naše sídlo je v Prešove.

Krajské múzeum v Prešove sa skladá z troch pomerne samostatných organizačných jednotiek. V Prešove ju predstavuje pôvodné Krajské múzeum v Prešove, dnes Rákociho palác a Kumšt, ktorý sa v súčasnosti pripravuje na rekonštrukciu, v Hanušovciach je to Kaštieľ a Archeopark Hanušovce - niekdajšie Vlastivedné múzeum v Hanušovciach n. T. a napokon v Stropkove je tretia jednotka- Kaštieľ Stropkov - pôvodná pobočka prešovského múzea označovaná ako Mestské múzeum a galéria v Stropkove.

Múzeum uchováva a prezentuje archeologické, historické, etnografické, umelecko-historické a prírodovedné zbierky. Sú výsledkom zbierkotvornej práce vo vymedzenej oblasti Šarišského regiónu i v širších celoslovenských reláciách.
ID: 4054126  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac