Reagujte bez životopisu

Lékař - Internista - Liberec

Krajská nemocnice Liberec, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
základní mzda + náborový příspěvek ve výši 100.000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

INTERNÍ KMEN V KRAJSKÉ NEMOCNICI LIBEREC!
Mladým lékařům nabízíme individuální přístup a profesionální vedení zkušenými kolegy a šéfrezidentem!

Nabízíme propracovaný rezidenční program určený pro absolventy lékařských fakult se zájmem o interní obory:
- inspirace vzděláváním lékařů v anglosaských zemích
- pracoviště je PLNĚ AKREDITOVANÉ
- program trvá 30 měsíců - po absolvování interního kmene možnost dalšího specializačního uplatnění v rámci jednotlivých oborů KNL!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zájemcům o INTERNÍ KMEN nabízíme:
- ubytování na půl roku ZDARMA na zaměstnanecké ubytovně
- náborový příspěvek ve výši 100.000,-Kč
- pracovní smlouvu bez kvalifikačních dohod...

Zaměstnanci mají možnost využít široké nabídky benefitů:
- dotovaná strava v areálu nemocnice
- zvýhodněný mobilní tarif, dotovaný telefon
- zvýhodněné vstupné na kulturní akce na Liberecku, do fitcentra, apod.
- 10% sleva na volně prodejné zboží v Lékárnách KNL
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (5.000,-/rok)
- mateřská škola pro děti zaměstnanců
- 5 týdnů dovolené (a další dodatková dle pracoviště)
- využití systému psychosociální intervenční služby ve zdravotnictví
- dentální hygiena, odlehčená sádra, laserové ošetření
- program rozvoje a dalšího vzdělávání
- přístup do odborné knihovny...

Informace o náboru

Bližší informace na: https://www.nemlib.cz/volna-pracovni-mista/

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ukončené vysokoškolské vzdělání,
odbornost dle zákona č. 95/2004 Sb.,
trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
spolehlivost a příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Krajská nemocnice Liberec, a.s. je největším zdravotnickým zařízením v kraji s téměř všemi akreditovanými pracovišti, které v sobě sdružuje nemocnici v Liberci, Turnově i ve Frýdlantu.
S více než třemi tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele regionu, proto je naším dlouhodobým cílem udržet si jméno moderního a stabilního zaměstnavatele s důrazem na sladění rodinného a pracovního života.
ID: 4404525  Dátum zverejnenia: 17.8.2022