Logo Krajská hvezdáreň v Žiline

Ekonómka

Krajská hvezdáreň v Žiline

Krajská hvezdáreň v Žiline - sídlo, Horný Val, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
od 1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacosobné príplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca na úseku ekonomiky práce.

Samostatná odborná práca na úseku personálnej práce.

Komplexné zabezpečovanie účtovníckych agend.

Samostatné zabezpečovanie a spracúvanie náročnej mzdovej agendy
Samostatná odborná práca a zabezpečovanie správy majetku štátu vo vymedzenom úseku
Samostatná odborná práca na úseku rozpočtovania a financovania.
Zabezpečenie pokladničných operácií
Evidencia agendy v rozsahu pracovnej náplne prostredníctvom programu Fabasoft a iných
Evidencia dochádzky zamestnancov organizácie

pružný pracovný čas

práca na pracovisku s možnosťou práce z domu

výhody plynúce z Vyššej kolektívnej zmluvy zamestnancov  vo verejnej správe

Prosíme uchádzačov zasielať na uvedenú mailovú adresu životopis v slovenskom jazyku. Ďalšia komunikácia s uchádzačom bude mailová a telefonická.
Vybraní uchádzači budú prizvaní na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
práca v systéme Magma - mzdy a personalistika - Pokročilý
práca v systéme iSPIN - ekonomika a účtovníctvo - Pokročilý
systém Fabasoft - evidencia na úseku činností - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

analyzovanie a riešenie problémov
informačná gramotnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
matematická gramotnosť
rozhodovanie
samostatnosť

Krajská hvezdáreň v Žiline, ktorej zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, plní dve základné úlohy:
popularizuje astronómiu a prírodné a technické vedy rôznymi formami kultúrno - výchovných podujatí pre širokú verejnosť,
vykonáva odborno - pozorovateľskú činnosť v oblasti astronómie a publikuje jej výsledky v odbornej tlači.
Jej činnosť vychádza legislatívne zo Zákona o osvetovej činnosti (č. 61/2000 Z.z.), ktorý ju definuje ako špecializované osvetové zariadenie.
Hlavným cieľom činnosti hvezdárne je formovanie vedeckého poznania, rozvíjanie pozitívneho vzťahu k prírode, zvyšovanie všeobecného, odborného a kultúrneho povedomia občanov, predovšetkým detí a mládeže.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Ján Mäsiar
Tel.: +421907872535
E-mail: poslať životopis
ID: 4198598  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac