Majster výroby

KRAJN s. r. o.

Miesto práce
Lakšárska Nová Ves
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.350,- € btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie a riadenie chodu ohybárne
- efektívne riadenie zákazkovej výroby
- kontrola nákladov a optimalizácia výroby na dennej báze
- obsluha poloautomatického stroja na ohýbanie betonárskej ocele,
- prestavovanie technických parametrov stroja,
- výstupná kontrola kvality vyrábaných dielov,
- preventívna údržba strojného zariadenia.

Možnosť 13-teho platu
+ zabezpečenie ubytovania

Vašu žiadosť s pripojeným životopisom starostlivo posúdime a v prípade pozitívneho výsledku Vás bezodkladne pozveme na osobné stretnutie. Z dôvodu veľkého množstva záujemcov však môžeme odpovedať len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

prax v odbore výhodou
spoľahlivosť
praktické myslenie
samostatnosť

Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu, hutníckeho materiálu a kompletné kanalizačné systémy.
ID: 3600945  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.350,- € btto