Samostatný účtovník a ekonóm

KRAFTLER, s. r. o.

Miesto práce
Sabinov
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1500,00 Eur, konečná výška mzdy závisí od znalostí a dĺžky praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti
- spracovanie mzdovej agendy
- evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- účtovanie banky
- účtovanie interných dokladov, pokladňa
- zápočty
- spracovanie výkazov k DPH a iným daniam podľa potreby
- príprava reportov, controling, kalkulácie podľa požiadaviek vedenia
- spracovanie mesačných a ročných uzávierok
- spolupráca s daňovými poradcami a audítormi
- komunikácia s inštitúciami ako DÚ, SP, ZP a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- ovládanie anglického jazyka podmienkou,
- skúsenosti s programom SAP výhodou, prípadne znalosť iných účtovných programov,

Spoločnosť KRAFTLER, s. r. o. sa zaoberá činnosťou v oblasti výroby a služieb.
ID: 4545015  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac