Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Administratívna asistentka

KPMG

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizovaný/á, zodpovedný/á, máš príjemné vystupovanie a nezaskočí Ťa žiadna ad hoc úloha? Na pozícii Administratívneho/nej Asistenta/tky budeš podporou pre oddelenie Auditu a Tax&Legal. Nudná a stereotypná práca ťa u nás určite nečaká.

Čo ťa u nás čaká:

• administratívna a organizačná podpora oddelenia
• organizovanie stretnutí
• spracovanie pošty
• komunikácia s klientmi
• administratívne zabezpečovanie pri plánovaní
• komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu

Ako nový člen nášho tímu by si mal mať:

• vzdelanie: stredoškolské s maturitou/ vysokoškolské I. stupňa/ vysokoškolské II.
• prax v administratíve - výhodou
• anglický jazyk – pokročilý (B2),
• balíček MS office – pokročilý,
• príjemné vystupovanie a proaktívny prístup,
• výborné komunikačné, organizačné a argumentačné zručnosti,
• flexibilitu a schopnosť prispôsobiť sa zmenám,
• odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť niekoľko požiadaviek naraz alebo v krátkom čase,
• zmysel pre prácu v tíme, vzájomný posun informácii,
samostatnosť pri práci.

Čo ti vieme ponúknuť my:

•možnosť získať nové zručnosti a nabrať nové skúsenosti,
•prácu v medzinárodnej spoločnosti,
• 2 dni voľna navyše + 2 dni na CSR aktivity,
• príležitosť byť súčasťou CSR projektov (Cyber4Kids,Green Initiative,volunteering),
• firemné podujatia – večierky, teamuildingy, športové a kultúrne podujatia,
• Wellbeing Program,
• MultiSport kartu,
• notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely,
• finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu.

Ďalšie informácie:

• Miesto výkonu práce: Dvořákovo nábrežie 10, 85101 Bratislava
• Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
• Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
• Dĺžka pracovného pomeru: doba určitá
• Mzda: 1100 eur btt. (v závisí od individuálnych schopností a skúseností)
• Termín nástupu: Dohodou

Pozícia vhodná pre absolventa: áno
Maš záujem u nás pracovať?

Pošli svoj životopis na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis