Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Advokátsky koncipient

KPMG

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 10, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš viac ako čiastkové úlohy a pravidelné návštevy úradov, potom si na správnej adrese. V našej advokátskej kancelárii budeš zodpovedný za právne poradenstvo pre našich klientov,prípravu zmlúv, právnych podaní a mnoho ďalších foriem právnej podpory. Sám na to však určite nebudeš. Tvoji kolegovia sú pripravení ti vždy pomôcť a poradiť.

Čo ti vieme ponúknuť my:
• kariérny rozvoj s možnosťou každoročného povýšenia a platového rastu,
• finančnú podporu na zvýšenie kvalifikácie (zápis do Slovenskej advokátskej komory),
• možnosť zúčastniť sa zahraničných stáží,
• 2 dni voľna navyše + 2 dni na CSR aktivity,
• Summer Short Fridays,
• príležitosť byť súčasťou CSR projektov (Cyber4Kids,Green Initiative,volunteering),
• firemné podujatia – večierky, teamuildingy, športové a kultúrne podujatia,
• Wellbeing Program,
• MultiSport kartu,
• notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely,
• finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu:

Zisti viac na www.kpmg.sk/kariera a dohodni si pohovor. Kontaktovať nás môžeš aj na [email protected] alebo cez www.nasiludia.sk.

Ďakujeme veľmi pekne za Váš záujem o prácu pre spoločnosť KPMG na Slovensku. Dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako nový člen nášho tímu by si mal mať:
• magisterský alebo inžiniersky titul
• anglický jazyk – pokročilý (B2),
• balíček MS office – pokročilý,
• chuť učiť sa a zodpovedný prístup ku práci,
• tímového ducha

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis