Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Cyber Security - Consultant

KPMG

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2000 EUR/brutto* Ceníme si každý zaslaný životopis a záleží nám na individuálnom prístupe. Finálna úroveň základnej mzdy preto závisí od individuálnych schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služby kybernetickej bezpečnosti sa zaoberajú širokou škálou služieb od hodnotenia kybernetických rizík firiem, výberom a návrhom vhodných opatrení pre riadenie kybernetických rizík, návrhom bezpečnostných politík a smerníc, vzdelávaním v oblasti bezpečnosti, zlepšovaním reakcie na bezpečnostné incidenty a zotavením firmy po bezpečnostnom incidente. Tieto služby poskytujeme tak v zameraní na procesy a organizáciu ako aj bezpečnostných technológií a bezpečnosti technológií ako takých.

Požiadavky na kandidáta:

-ukončené vysokoškolské vzdelanie
-znalosť anglického jazyka
-pokročilá znalosť MS Word, Excel, Powerpoint
-analytické myslenie, schopnosť nachádzať riešenia
-tvorivosť, tímovosť a chuť učiť sa nové veci
-zodpovednosť a lojalita
-pozícia je vhodná pre kandidátov s minimálne 3 až 4 ročnými skúsenosťami
-existujúce minimálne čiastkové znalosti a záujem o intenzívny rast v súvisiacich technicky orientovaných oblastiach ako sú počítačové siete, operačné systémy, bezpečnosť aplikácií, penetračné testovanie, kryptografia a podobne

Prečo si vybrať KPMG?
Pretože máme jedinečnú firemnú kultúru, ktorá podporuje osobný rast a úspech.

Ponúkame:
- Prácu v medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom kolektíve
- Atraktívne finančné ocenenie
- Prácu vo výnimočnom prostredí
- Uvoľnený dress code prispôsobený kolegom a klientom
- Príležitosť robiť s profesionálmi v tomto biznise
- Individuálne vzdelávanie v našom KPMG Business Institute

Zisti viac na www.kpmg.sk/kariera a dohodni si pohovor. Kontaktovať nás môžeš aj na [email protected] alebo cez www.nasiludia.sk.

Ďakujeme veľmi pekne za Váš záujem o prácu pre spoločnosť KPMG na Slovensku. Každý životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis

ID: 3546207  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/brutto* Ceníme si každý zaslaný životopis a záleží nám na individuálnom prístupe. Finálna úroveň základnej mzdy preto závisí od individuálnych schopností a skúseností.