Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik - Pracuj v modernom autoservise v Stupave

KPM Invest s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 25, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 800 - 2 200 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností, šikovnosti a zodpovednosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád autá, rád ich opravuješ?
U nás, v autoservise Rapid ti ponúkame stabilnú prácu, ktorá zahŕňa najmä:
- výmenu oleja a filtrov
- servis bŕzd
- servis náprav a tlmičov
- geometriu kolies
- pneuservisné práce
- plnenie klimatizácií

Pokiaľ ťa hore uvedené práce bavia, máš v nich prax a myslíš, že by si sa v tíme u nás rýchle chytil a začlenil, tak potom je táto pracovná ponuka práve pre teba!
Samozrejme, očakávame , že budeš mať prax, znalosti a že budeš zodpovedný a dochvíľny. Pre nás je veľmi dôležité, aby náš nový kolega dobre zapadol do nášho zohratého tímu a aby chápal základné hodnoty našej firmy ako kvalita odvedenej práce, dodržiavanie termínov a komunikácia.

- celoročná práca v stabilnej, zorganizovanej firme
- nadštandardné finančné ohodnotenie na daný región
- štedré finančné odmeny počas hlavnej prezúvacej sezóny pneuserivsu
- možnosť profesijného rastu formou certifikovaných školení
- zamestnanecké zľavy na servisné práce, pneumatiky a iné náhradné diely
- pravidelné teambuildingy (guláš party, vianočný večierok, posedenia atď.)
- moderné, kvalitné profesionálne vybavenie dielne
- firemné oblečenie a obuv
- príspevok na stravovanie
- grátis káva, pitný režim

V prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie v penzióne v blízkosti servisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik, mechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Výmena oleja - Pokročilý
Servis bŕzd - Pokročilý
Pneuservisné práce - Pokročilý
Geometria kolies - Základy
Plnenie klimatizácii - Základy
Diagnostika vozidla - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s opravami a údržbou áut
- tímový duch
- zodpovednosť
- samostatnosť
- ochota učiť sa
- auto-moto nadšenec

Firma KPM Invest s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového priemyslu od roku 2018 a za ten čas sa so svojimi pobočkami rýchloservis Rapid a DetailCar zaradila medzi obľúbené rýchloservisy a detailingové štúdia v Bratislavskom kraji. Firma je založená na silných hodnotách ako dochvíľnosť, zodpovednosť, transparentnosť a proklientský prístup.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Marco Pleva, M.A.
Tel.: +421902299686
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4550401  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac