Sales Executive

KP2 Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 4 000 EUR/měsícBonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pro zákaznicky orientovaného kandidáta, který se dokáže efektivně postarat o zákazníky. Pokud vás baví komunikace, myslíte si, že můžete najít optimální řešení pro zákazníky, neváhejte se přihlásit.

A co vás čeká?

Na začátek je pro vás připraven propracovaný adaptační program, kdy projdete různými školeními, začnete postupně jednat s klienty a postupně začnete vyhledávat nové obchodní příležitosti u stávajících klientů. V druhé fázi (cca 6 - 9 měsíců) se od vás bude očekávat identifikace zcela nových příležitostí - akviziční činnost v dedikované skupině zákazníků.

Dále pak:
• Rozvoj dlouhodobých partnerství se stávajícími firemními zákazníky
• Zajištění poskytování kvalitních služeb a relevantní podpory prodeje s cílem reprezentovat a zlepšovat celkovou image společnosti
• Budete sledovat a analyzovat aktuální situaci na trhu v rámci přiděleného segmentu nebo regionu a budete monitorovat aktivity konkurence
• Proaktivní vyhledávání nových zákazníků
• Budete se starat o stávající zákazníky, poskytnete jim poradenství
• Příprava nabídek a jejich prezentace klientovi
• Příprava podkladů pro uzavření smluv v souladu s platnými právními normami a předpisy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč přijít k nám?

• Budete mít zodpovědnou, náročnou a pestrou práci, která vás bude bavit, rozvíjet a dá vám možnost postupu
• Najdete zde příjemné prostředí, kde si nikdo na nic nehraje a sehraný tým
• Čeká na vás moderní kancelář s veškerým komfortem
• Profesionální rozvoj a možnosti odborné přípravy jsou samozřejmostí
• Nabízíme vám klasický pracovní poměr se všemi jeho výhodami a motivačními mzdami, včetně benefitů jako home office, flexibilní pracovní dobu, osobní auto nebo osobní volno
• Budete mít možnost setkat se s kolegy zejména z regionu EMEA, získat důležité kontakty a budovat nová přátelství
• Pokud jste šikovní, společnost je pro vás otevřena ve více než 200 zemích, kde máme zastoupení
• Ani u nás nehrozí stagnace – podpoříme vás ve vašem kariérním růstu, časem můžete s námi rozvíjet své podnikání, specializovat se nebo dokonce rotovat jiné oddělení a vyzkoušet něco úplně jiného
• Budete mít možnost pracovat pro společnost, která nejen o zlepšování kvality života mluví, ale také pro něj něco dělá.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta - globálního výrobce a současně poskytovatele ICT služeb s vysokou přidanou hodnotou hledáme obchodníka/obchodnici konzultačního profilu ideálně se zkušenostmi s prodejem ICT služeb do segmentu SMB zákazníků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli umět a znát?

Ideální kandidát/ka má zkušenosti s prodejem ICT služeb do segmentu SMB. Hledáme někoho, kdo hledá samostatnou a zodpovědnou práci v prostředí, které vám dává hodně stupňů volnosti. Alespoň průměrná angličtina a ŘP je nutností!

• Obchodní zkušenosti
• Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Uživatelskou znalost PC, MS Office, zkušenosti se systémem NAVISION a CRM databázemi výhodou
• Drive, empatii, spolehlivost, důslednost, pracovitost
• Příjemné vystupování je samozřejmostí
• Aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KP2 Czech Republic s.r.o. je personální agentura se sídlem v Praze, založená v roce 2008. Více informací naleznete na našich stránkách www.kp2.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4591125  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/měsíc