Regional account manager - Bratislava

KP2 Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 500 EUR/měsícMzda 3000 – 4000 EUR + provize z prodejů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude akcelerace businessu v dedikované skupině klientů na Slovensku. Jedná se o firmy z polygrafického a „Grafic Art“ segmentu. Vaší rolí bude přímý "servis" těchto zákazníků s cílem realizovat prodej produkčních digitálních technologií. Současně budete zastřešovat roli produktového specialisty, u kterého se budou koncentrovat informace o službách a technologiích určených pro slovenský trh.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s významným tržním podílem
* Perspektivu a možnost kariérního růstu
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Intenzivní vzdělávací program
* Auto i k soukromým účelům
* Možnost seberealizace - vyváženo patřičnou zodpovědností
5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Naším klientem je globální lídr - výrobce ofsetových i digitálních tiskových technologií. V souvislosti s rozvojem produktového portfolia hledáme zkušeného profesionála se znalostí tiskového a polygrafického segmentu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Tisk, polygrafie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Obchodní zkušenosti z oboru polygrafie, digitální produkční tisk a „Grafic Art" jsou velké plus
* Schopnost pohybovat se v mezinárodním prostředí (denní komunikace s centrem technické podpory v zahraničí)
* Koncepční a strategické myšlení - očekává se od vás návrh dlouhodobé strategie penetrace trhu nově uváděnými technologiemi určenými pro daný segment
* Dobrá angličtina (B2 +)
* Ochota učit se nové věci (projdete intenzivním zaškolením)
* Znalost oboru polygrafie (technologie, trendy…)
* Tvořivost, vynalézavost a rozhodnost
* Výborné prezentační a komunikační dovednosti - hledáme člověka, kterého baví komunikace se zákazníkem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KP2 Czech Republic s.r.o. je personální agentura se sídlem v Praze, založená v roce 2008. Více informací naleznete na našich stránkách www.kp2.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Koněvova 141
13000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Smolová
Tel.: +420725730980
E-mail: poslat životopis
ID: 3847418  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc