Obchodně technický zástupce

KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* přebrání již stávajícího portfolia zákazníků, včetně zabezpečení jejich potřeb a zpětného servisu (svěřený region dle dohody)
* komplexní zmapování trhu
* komunikace se zákazníky a aktivní vyhledávání nových zákazníků
* podílení se na obchodní a marketingové koncepci
* tvorba Business plánu pro dané teritorium
* řízení přidělených obchodních případů až do finální realizace
* pravidelný reporting nadřízenému

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s., zabýváme se špičkovým výzkumem v oblasti obráběcích strojů, jsme nositelem mnoha ocenění za technický přínos v této oblasti. Svým výrobním sortimentem se orientujeme především na subdodavatele pro automobilový, energetický, letecký a strojírenský průmysl. Nabízíme svým zákazníkům komplexní služby, individuální řešení, flexibilitu a výrobky té nejvyšší kvality. Aktuálně hledáme kolegu do obchodního týmu, který by měl na starost svěřené regiony, částečně by pracoval z domova (nezbytně nutná doba pro administrativní část práce obchodního zástupce), samozřejmost je služební automobil, který je možno využívat i k soukromým účelům. Pokud splňujete naše požadavky a máte obchodního ducha, těším se, že mě budete kontaktovat a případně se osobně setkáme u nás ve firmě na pohovoru.
ID: 3648053  Dátum zverejnenia: 18.4.2019