Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

CNC sústružník - frézar Prievidza

KOVOK PRIEVIDZA, s.r.o.

Miesto práce
Cesta poľnohospodárov 20, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacodmeny, bonusy, nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie a ovládanie obrábacích strojov CNC.
- samostatné programovanie podľa technických výkresov
- práca podľa technickej dokumentácie
- technické meranie a kontrola výrobkov

Vykonávanie jednoduchých povrchových úprav polovýrobkov.
Vykonávanie jednoduchých opráv a údržby strojov a zariadení.

- Odborný a profesný rast
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Minimálna znalosť anglického jazyka na úrovni porozumenia písaného textu výkresovej dokumentácie
Preukázateľná prax v danej oblasti nutná
Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita

Spoločnosť KOVOK PRIEVIDZA, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od 1.1.2016, so sídlom Cesta poľnohospodárov 20, 971 01 Prievidza.
V oblasti strojnej výroby ponúkame obrábanie na CNC strojoch, pálenie na lasery a ohýbanie na ohraňovacom lise. V našom strojovom parku sme vybavení CNC frézkami, CNC sústružníckym centrom s poháňanými nástrojmi a podávačom tyčí pre sériovú výrobu, automatickou kotúčovou pílou a konvenčnými strojmi, ako sú brúsky na plocho, sústruh, pieskovacie stroj, hydraulický lis, kaliaca pec atď.
Ponúkame komplexné konštrukčné služby od spracovania návrhu, vytvorenia výkresovej dokumentácie, až po finálnu výrobu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3578417  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac