Portalista

Kovohuty, a.s.

Miesto práce
29. augusta 586, 053 42 Krompachy
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy 4,41 EUR/hod + pohyblivá zložka do 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie príkazov taviča pece v rozsahu výrobného zariadenia Šachtovej pece
- prebratie strojného zariadenia portálového žeriavu na začiatku smeny a prevedenie kontroly funkčnosti zdvíhacieho zariadenia, prevedenie kontroly v denníku zdvíhacieho zariadenia po predchádzajúcej smene
- dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny, predpisov BOZP
- vykonávanie práce počas prestojov výrobných zariadení t. j. opravy a ostatné práce podľa pokynov zmenového majstra a taviča

- možnosť odborného rastu
- sociálne benefity
- motivujúce mzdové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutnícka, strojnícka, elektrotechnická - vítané resp. iný technický smer

Počet rokov praxe

3

- Prax s prácou so žeriavom aspoň 3 roky (výhodou práca s portálovým žeriavom)
- Výhodou sú platné odborné školenia viažuce sa k danej pracovnej pozícii ( školenie viazača bremien, Školenie obsluhy žeriavu, Školenie obsluhy motorového vozíka .... )
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť

Spoločnosť KOVOHUTY, a.s. je výrobcom medi technickej čistoty, ktorú získava z odpadových surovín.
História výroby medi v Krompachoch siaha až do 14. storočia. V roku 2012 sa spoločnosť KOVOHUTY, a. s. včlenila do švajčiarskej skupiny UMCOR AG, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s neželeznými kovmi a pôsobí po celom svete.
Ďalšie informácie sú dostupné na www.kovohuty.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2578213  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 4,41 EUR/hod + pohyblivá zložka do 20 %