Kontrolórka

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 625/12, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
máj-jún 2024
4,7 EUR/hod.Hrubá mzda od 1200 € ( príplatok za sťažené 0,87€/hod., príplatky nad rámec ZP, zamestnanecké bonusy podľa kolektívnej zmluvy )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva, vedie evidenciu a zodpovedá za kvalitu vykonaných sitových analýz všetkých druhov vyrábaných práškov, vstupných surovín a skúšobných vzoriek práškov.
- vypisuje, eviduje a archivuje výsledky sitových analýz a používaných dokumentov kontroly,

- archivuje záložné vzorky práškov z kontrolného procesu,

- zodpovedá za prístroje a zariadenia na svojom pracovisku. Zodpovedá za poriadok a čistotu na pracovisku, dodržiavanie zásad v oblasti BOZP, PO a ochrany ŽP.

- práca v nepretržitej prevádzke

- stravné nad rámec zákona 6,20 €, plne hradené zamestnávateľom aj počas dovolenky

- príplatky za sobotu, nedeľu, prácu v noci nad rámec ZP

- doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3 % po odpracovaní skúšobnej doby

- bonusy: osobné hodnotenie 110 € mesačne, polročné odmeny a

koncoročné odmeny na základe hospodárskeho výsledku, odmeny pri životných jubileách, odmeny za zlepšovacie návrhy

- plavecký bazén a vodný svet 2x do mesiaca pre dve osoby do aquaparku v Dolnom Kubíne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.6.2024 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Základné technické zručnosti
  • Manuálne zručnosti
  • Práca s PC - WORD, EXCEL základy
  • Komunikatívnosť a aktívny prístup k práci

Hutnícka výroba - prášková metalurgia, výroba keramických práškov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4805378  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.