Можливість для людей з України

Predajca / Salesperson

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
04/2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacŠtvrťročné odmeny, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Generating high-quality sales leads, following up after initial contact, securing and renewing orders, negotiating prices, completing sales, and arranging deliveries. Researching, developing and modifying products to meet customers' technical requirements and needs.

Actively looking for new customers in Europe and worldwide.
Customer servis for established customers within Europe and worldwide

Development of new products, focus on potasium titanate customers, water atomised powders customers.

Necessary travel and contacting existing and potential customers.

13. plat
DDS

Informácie o výberovom konaní

Predaj celého sortimentu výrobkov spoločnosti:
www.kovohuty.com
www.mineralmuhle.com

Ochota cestovať, analytické myslenie.
Profesný a kariérny rast, medzinárodná pôsobnosť.

Platobný rast po zaučení a podľa dosiahnutých výsledkov.

Spolu s CV je potrebné zaslať motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Metalurgia, materiálové inžinierstvo, chemický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, zodpovednosť, ochota cestovať, analytické myslenie. Prax v strojárstve, chemickom priemysle je výhodou

Hutnícka výroba - prášková metalurgia, výroba keramických práškov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4417464  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac