Vodič cestných motorových vozidiel

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
december 2021
Mzdové podmienky (brutto)
3,86 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje vnútropodnikovú dopravu a dopravu po celej SR. Zabezpečuje dovoz materiálu jednotlivých strediskám v podniku, nakládku a vykládku kamiónov, stará sa o bežnú údržbu dopravných prostriedkov

- týždenný pracovný čas 37,5 hod.
- stravné 4,50 € - Callio karta, plne hradené zamestnávateľom aj počas dovolenky
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3 %
- bonusy: osobné hodnotenie 80 € mesačne, kvartálne odmeny, polročné odmeny,
koncoročné odmeny, odmeny pri životných jubileách, odmeny za zlepšovacie návrhy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

E

Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89), Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Hutnícka výroba - prášková metalurgia, výroba keramických práškov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4179230  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,86 EUR/hod.