Technológ / Metalurg / Hutnícky inžinier

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
9-10/2021
1 000 EUR/mesiacKvartálne odmeny, 13. a 14. plat, zvýšenie platu po zaučení, DDS, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva pracovné postupy, prevádzkové poriadky, kontrolné predpisy, pracovné inštrukcie, zabezpečuje ich evidenciu a dodržiavanie
- navrhuje opatrenia na zvýšenie produktivity práce, zvyšovanie výťažnosti, znižovanie nezhodných produktov, znižovanie spotreby základných a pomocných materiálov, znižovanie spotreby energie, znižovanie výrobných strát
- predkladá návrhy na obnovu a modernizáciu výrobných zariadení a zariadení s nimi súvisiacich
- navrhuje používanie nových strojných zariadení vo výrobe a overuje možnosti ich využitia
- preveruje možnosti zlepšovania technologických postupov
- pripravuje rozpis vsádzok na základe chemického rozboru vsádzkovaného materiálu a zodpovedá za dodržiavanie rozpisu vsádzky základných materiálov
- kontroluje rozpis jednotlivých frakcií práškov pre výrobu hotového produktu
- pravidelne vyhodnocuje efektívnosť výroby (výťažnosť, straty, spotreba energie, produktivita, atď.) v závislosti na použitom strojnom zariadení, vyhodnocuje prínos nového strojného zariadenia, zodpovedá za čo najefektívnejšie nastavenie existujúcich a nových výrobných zariadení
- spolupracuje s úsekom odbytu pri posudzovaní požiadaviek zákazníkov, ZLO, zodpovedá za implementáciu nových pracovných postupov pri výrobe nových materiálov
- spolupracuje pri tvorbe THN
- spolupracuje pri zavádzaní návrhov na zvyšovanie technickej, organizačnej a riadiacej úrovne výroby
- sleduje dostatočné materiálne zabezpečenie základných a pomocný materiálov pre výrobu a zabezpečuje / vydáva pokyny na prevoz do výroby
- spolupracuje s medzioperačnou a výstupnou kontrolou pri rozbore nezhodnej produkcie, zisťuje jej príčiny a navrhuje opatrenia
- posudzuje možnosť opravy nezhodných produktov
- navrhuje opatrenia k zvýšeniu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, sleduje používanie vhodných ochranných pomôcok zamestnancami
- zabezpečuje všetky práce a činnosti, ktoré nie sú v tomto rozpise určené podľa pokynov a príkazov výrobného riaditeľa, resp. priameho nadriadeného
- zodpovedá za činnosti spojené so zavedením, udržiavaním a trvalým zlepšovaním efektívnosti systému manažérstva kvality, ďalej tvorbou a vyhodnocovaním politiky a cieľov kvality, vrátane ich plnenia na riadenom úseku a vypracováva podklady pre PQMS k preskúmaniu SMK v vo vedení spoločnosti

Stabilná spoločnosť
Unikátna výroba, zameranie na export
Odmeny
13. a 14. plat
DDS
Stravné lístky
Dodatočné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hutníctvo, metalurgia, materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, orientácia na cieľ, motivácia, spoľahlivosť

Hutnícka výroba - prášková metalurgia, výroba keramických práškov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4139765  Dátum zverejnenia: 11.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac