Mechatronik

KOVIN, s.r.o.

Miesto práce
Hliník nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
od 1000 €, výška základného platu sa odvíja od rozsahu pracovných skúseností a schopností kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a konštrukcia jednoúčelových zariadení
- Programovanie navrhnutých zariadení
- Oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- Tvorba projektovej dokumentácie
- Zostavovanie, montáž, zapájanie a obnovovanie riadiacich obvodov
- Technické podmienky a návody na obsluhu
- Jednanie so zákazníkmi

- Ponúkame spoľahlivé zázemie a budúcnosť
- Možnosť profesijného rastu
- Práca v stabilnom a priateľskom kolektíve
- 13. plat po 1. odpracovanom roku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik, Elektrotechnik, Mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v odbore mechatronika, elektrotechnika
- Odborná spôsobilosť § 22
- Znalosti v riadiacich systémoch a ich programovanie
- Manuálna a technická zručnosť

Moderná spoločnosť zameraná hlavne na prototypovú výrobu meracích a upínacích zariadení, montážnych liniek. Zaoberáme sa aj sériovým CNC opracovaním dielov a finálnou montážou komponentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3742869  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 €, výška základného platu sa odvíja od rozsahu pracovných skúseností a schopností kandidátov