Samostatný frézar CNC / Programátor

KOVIN, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 993, 966 01 Hliník nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 600 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletná obsluha a nastavovanie CNC stroja podľa potrebných požiadaviek a technickej dokumentácie
- Samostatné frézovanie a programovanie výrobkov, súčastí výrobkov
- Ovládanie postupu a technológie pri frézovaní
- Výroba dielcov od polotovaru až po hotový diel
- Čítanie technickej dokumentácie
- Práca na 2-zmeny (ranná, poobedná)

- 13. plat
- Dochádzkový bonus
- Prémie, odmeny
- Príspevky zamestnávateľa na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy
- Príspevky pri príležitosti sobáša, narodenia dieťaťa, životného a pracovného jubilea a iné benefity
- Spoľahlivé zázemie a budúcnosť
- Možnosť profesijného rastu
- Práca v stabilnom a priateľskom kolektíve
- Možnosť kurzov a školení
- Široké možnosti sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

konštrukcia, strojárske technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v obore
- Schopnosť orientovať sa v strojárskom a konštrukčnom prostredí, technické myslenie
- Dôslednosť, lojalita, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, ochota vzdelávať sa
- Schopnosť pracovať v tíme
- Anglický / Nemecký jazyk - Výhodou

Moderná spoločnosť zameraná hlavne na prototypovú výrobu meracích a upínacích zariadení, montážnych liniek. Zaoberáme sa aj sériovým CNC opracovaním dielov a finálnou montážou komponentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3287987  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac