Obchodný/á referent/ka - Hľadáme šikovného obchodného referenta s výbornými komunikačnými zručnosťami

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
Športová 749, Gajary
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a evidovanie objednávok

- vykonávanie administratívnych úkonov v skladovom systéme súvisiacich s odbytovými procesmi

- vyhotovovanie dodacích listov, zabezpečovanie podkladov k fakturácii

- plánovanie expedície (vlastný rozvoz, kuriérske spoločnosti)

- pravidelný kontakt s kolegami - obchodníkmi a nákupcami s cieľom vyhovieť želaniam zákazníka

- pravidelný telefonický a mailový kontakt so zákazníkmi (napr. informovanie zákazníka o prípadných zmenách, odsúhlasovanie objednávky, materiálu, termínov)

-možnosť kariérneho rastu
-odmeny v závislosti od predaja
-možnosť sebarealizácie v oblasti, ktorá ťa baví
-zvýhodnené nákupy u nás v predajni
-staneš sa súčasťou stabilnej, inovatívnej a prosperujúcej spoločnosti
-voľné víkendy a sviatky
-odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách
-iné drobnosti – automat na kávu, čapované sladené/nesladené nápoje

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme aktívnych, samostatných uchádzačov.

Pre účasť vo výberovom konaní nám zašlite životopis spolu s motivačným listom na uvedené kontaktné údaje, alebo priamo cez profesiu.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pridaj sa k nášmu tímu ako Obchodný/á referent/ka!

- Požadujeme prax v obchode.

- Ovládanie MS Office a komunikačné zručnosti sú nutnosťou.

- Zodpovednosť, lojalita a samostatnosť sú dôležité.

- Vyžadujeme flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie.

- Chuť učiť sa nové veci je vítaná.

- Vzdelanie v obchode/ekonomike je výhodou.

- Príjemné vystupovanie a samostatnosť sú nutnosťou.

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789858  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac