Hľadáme skúseného plánovača výroby s technickým zameraním do nášho tímu

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
KOVIAN, s.r.o., Športová, Gajary
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok a technickej dokumentácie

- tlač a spracovanie technickej dokumentácie pre potreby výroby

- komunikácia so zákazníkom a ostatnými oddeleniami

- napomáhanie s procesom naceňovania

- spolu-podieľanie sa na plynulom výrobnom chode spoločnosti

- vytváranie a úprava technologických postupov a výrobných objednávok

- spracovanie konštrukčných kusov a v prípade potreby optimalizácia s nákupným oddelením

- tvorba podrobných výkresov 2D a 3D (AutoCAD)

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- možnosť bezplatného ubytovania vo firemnej ubytovni

- bezplatné využitie firemného fitness centra

- zázemie stabilnej spoločnosti

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou

- prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii

- predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu vítané

- aktívna znalosť programu Autodesk AutoCAD

- znalosť Office 365 na pokročilej úrovni

- samostatnosť

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4788170  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac