Mzdová účtovníčka/Mzdový účtovník

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
KOVIAN, s.r.o., Športová, Gajary
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre ambiciózneho a energického účtovníka/účtovníčku, ktorý/ktorá sa zaujíma o dlhodobé zamestnanie v spoľahlivej firme.

Takto by vyzerala práca, ktorú by si mal(a) robiť:
- Kompletné spracovanie miezd v zmysle platnej legislatívy v mzdovom systéme
- Príprava podkladov a kalkulácia miezd
- Výpočet a spracovanie príplatkov, benefitov a zrážok zo mzdy
- Zadávanie, spracovanie a priebežná aktualizácia mzdových dát
- Komunikácia so Sociálnou poisťovňou, Finančnou správou, zdravotnými poisťovňami... (nástupy, výstupy, MD, RD, PN, OČR)
- Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov
- Bežná administratíva spojená s vedením mzdovej agendy (vystavovanie potvrdení o príjme pre zamestnancov, ELDP...)
- Kontrola evidencie dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme
- Kompletná agenda finančného príspevku na stravovanie
- Spracovanie cestovných príkazov, kontrola dokladov, komunikácia so zamestnancami
- Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
- Spracovanie štatistík a reportov

- flexibilný pracovný čas
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- finančné príspevky pri svadbe a narodení dieťaťa
- firemné akcie za účasti rodinných príslušníkov, teambuildingy
- zázemie stabilnej spoločnosti (15 rokov na trhu)
- zľavy na produkty firmy
- bezplatné využitie firemného fitness centra
- podporujeme zamestnancov v účasti na rôznych športových podujatiach (Kovian MTB maratón, Kovian bežecký tím...)
- možnosť dochádzania do práce na bicykli – priestor na bezpečné uloženie bicyklov, sprchy
- nápoje zadarmo (káva, čaj, teplé a studené nealko nápoje)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Záujem o oblasť mzdovej a personálnej problematiky
- Ochota neustále sa vzdelávať
- Entuziazmus pre prácu v tíme s dôrazom na efektívnu komunikáciu
- Schopnosť pracovať samostatne, prejaviť trpezlivosť a cieľavedomosť
- Pripravenosť pracovať v dynamickom pracovnom prostredí s dôrazom na nastavovanie procesov
- Schopnosť efektívne riadiť čas a venovať pozornosť detailom
- Zručnosť v manipulácii s citlivými údajmi, zachovávanie diskrétnosti a zodpovednosť

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4765489  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac