Administratívny pracovník / pracovníčka účtarne

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
KOVIAN, s.r.o., Športová, Gajary
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacUvedená nástupná mzda je len garantované minimum. Je predmetom našej vzájomnej dohody a závisí od vašich odborných znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔ evidencia došlých faktúr (účtovný program + skenovanie)
✔ kontrola povinných náležitostí dokladov
✔ tvorba a evidencia cestovných príkazov
✔ evidencia došlej / odoslanej pošty
✔ kontrola nákupu PHM (účtovníctvo / GPS sledovanie vozidiel)
✔ zakladanie faktúr a dobropisov podľa požiadaviek spoločnosti
✔ archivácia, vedenie majetku, inventarizácia

- flexibilný pracovný čas
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- finančné príspevky pri svadbe a narodení dieťaťa
- firemné akcie za účasti rodinných príslušníkov, teambuildingy
- zázemie stabilnej spoločnosti (15 rokov na trhu)
- zľavy na produkty firmy
- podporujeme zamestnancov v účasti na rôznych športových podujatiach (Kovian MTB maratón, Kovian bežecký tím...)
- nápoje zadarmo (káva, čaj, teplé a studené nealko nápoje)

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť pri práci s dokladmi
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- odolnosť voči stresu a rutinne vykonávaným úlohám
- komunikačné zručnosti.
- radi pracujete v tíme ale aj samostatne.

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4533729  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac