Office - IT manažér / nástupný plat 970.-€ v čistom /

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
Športová 749, 90061 Gajary, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie odbytového oddelenia po personálnej stránke (plánovanie dovoleniek, výberové konania)
- príprava smenovky - dochádzky
- správa a napĺňanie internetových stránok (systém oXy online)
- starostlivosť o e-shop, pridávanie nových produktov a rozšírení
- príprava a manažment e-mailových obsielok v systéme MailChimp v spolupráci s ext. firmou
- kontrola kampaní pre Google AdWords / Sklik / Heureka.sk .cz
- vyhodnocovanie úspešnosti jednotlivých kampaní, súvisiaci reporting
- komunikácia s dodávateľmi služieb, reklamnými agentúrami, vyjednávanie obchodných podmienok p
- HW a SW správa počítačovej siete v obchodnej spoločnosti
- starostlivosť o skladový SW spoločnosti - komunikácia s dodávateľom riešenia
- správa, podpora a údržba užívateľských zariadení PC, NB, MOB, PRINTER
- organizovanie zásahov externých firiem v prípade potreby
- starostlivosť o Office- nákup kancelárskych potrieb

- zázemie stabilnej spoločnosti
- bezplatné využitie firemného moderného fitness centra

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, dôslednosť a precíznosť pri práci
- cit pre dizajn a grafiku
- schopnosť zvládať viacero úloh súčasne
- anglický jazyk - výhodou

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3203276  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300