Nákupca / produktový manažér

Kovian, s.r.o.

Miesto práce
Športová 749, 90061 Gajary, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie objednávok, kontrola správnosti prijatých faktúr, kontrola dátumu dodania
- Plánovanie a riadenie dodávok materiálu
- Riešenie dodavateľských reklamácií
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie vzťahov
- Zodpovednosť za zásoby a plánovanie nákupu
- Práca s interným informačným systémom
- Nahadzovanie produktov do informačného systému (interný, web)
- Spravovanie podkladov k produktom

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť bezplatného ubytovania vo firemnej ubytovni
- bezplatné využitie firemného fitness centra
- zázemie stabilnej spoločnosti

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou,
- prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu vítané
- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
- znalosť MS Office na pokročilej úrovni
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť

Spoločnosť KOVIAN, s.r.o. sa zaoberá výrobou kovaných produktov a kovaných polotovarov s 15 ročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä serióznosťou, kvalitou a spokojnosťou zákazníka. V roku 2022 nám bolo udelené ocenenie DIAMANTY SLOVENSKÉHO BIZNISU - 2 miesto od spoločnosti FORBES.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá výrobou, predajom a dopravou kovaných polotovarov a pohonov pre brány pre kováčske a zámočnícke firmy. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalitnému tímu ľudí a modernej technológii výroby. Naše skladové zásoby a rozmanitosť sortimentu, ako aj bezplatný rozvoz na miesto určenia, nám dovoľuje uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky firiem a zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2567194  Dátum zverejnenia: 2.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300