Programátor CNC strojov (CAM)

Kovdan, spol. s r.o.

Miesto práce
Budulov, Moldava nad Bodvou-Budulov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacPrehodnotenie nástupného platu po skúšobnej dobe (3 mesiace) Nástupný plat absolventa 1000 Eur/mes (brutto). Nástupný plat s praxou sa upraví podľa úrovne odbornosti a samostatnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a činnosti:
- Samostatne vytvárať CAM programy pre 3. a 5. osé CNC frézy a sústruhy
- Samostatne vytypovať obrábacie nástroje , v prípade potreby ich objednanie
- Vykonávať technickú podporu operátorovi : uvoľnenie výroby prvého kusu, vyladiť program, optimalizácia programu počas výroby
- Vykonávať základný manažment údržby
- Reportovanie nadriadenému

- 13. a 14. plat podľa výkonnosti spoločnosti
- preplácanie nadčasov
- čistá a moderná prevádzka, inovatívne výrobené technológie
- stabilná rodinná firma s 30 ročnou tradíciou
- možnosť dohodnúť príspevky na cestovné, reps. ubytovanie
- elektronické stravné lístky alebo stravovanie na prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Programátor a nastavovač CNC strojov

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Pokročilý
Znalosť technológie obrábania - Pokročilý
CAM programovanie - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nástrojárske práce, kovovýroba a zámočníctvo
• 3/4/5 osé CNC frézovanie a CNC sústruženie
• Konštrukčné práce, zámočníctvo, zváranie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3918811  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac