Majster výrobného strediska - Zvarovňa

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Krížna 950/10, 018 61 Beluša
Termín nástupu
dohodou
2 100 - 2 500 EUR/mesiacsúčasťou mzdy je 20% variabilná zložka + ďalšie benefity až do výšky 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý bude prirodzenou autoritou pre zamestnancov. Jeho pracovnou činnosťou bude:
-plánovanie, riadenie a koordinovanie prác pridelených zamestnancov,
-denné operatívne riadenie,
-hodnotenie výkonnosti zamestnancov a motivovanie tímu,
-zodpovednosť za dodržiavanie interných štandardov kvality a tech. postupov,
-zodpovednosť za efektivitu a produktivitu strediska,
-zodpovednosť za kľúčové ukazovatele KPI.
-zaškoľovanie zamestnancov a ich rozvoj.

- práca s najmodernejšími výrobnými technológiami v čistom pracovnom prostredí,
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- mladý kolektív,
- ďalšie benefity až do výšky 1300 €
- bonus za odporučenie zamestnanca 500€
- preplácanie nadčasov,
- 13. a 14. plat,
- dochádzkový bonus,
- príspevok pri uzatvorení sobáša, príspevok pri narodení dieťaťa,
- Multišport karta, vitamínový balík,
- príspevok na životné a pracovné jubileá,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

majster, teamleader

Počet rokov praxe

3

-prax na podobnej pozícii výhodou,
-organizačné a riadiace schopnosti,
-schopnosť viesť a motivovať ľudí (skupina cca 30 ľudí),
-znalosť strojárskych technológií,
-schopnosť zlepšovať výrobný proces,
-samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Barančíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4813603  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac