Montážny elektrotechnik - špecialista pre vysokosofistikované výrobky

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
05/2024
2 000 EUR/mesiac- mzda od 2000€ vrátane variabilnej zložky mzdy (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre získaný významný projekt posilňujeme tím o nových kolegov, zastrešujúcich komplexný prenos know-how od významného zahraničného zákazníka do našej spoločnosti.

Ak si tímový hráč, máš ambíciu na sebe pracovať, nebojíš sa nových výziev, baví ťa presné strojárstvo a elektronika, HW a SW integrácia, práca s diagnostickým zariadením:

-budeš mať na starosti komplexnú montáž a testovanie špičkového produktu zahŕňajúcu prácu s výkresovou dokumentáciou, 3D modelmi, HW a SW vybavením v rámci testovania a diagnostiky navzájom komunikujúcich elektronických komponentov, senzoriky, komunikačnej technikya servo pohonov v zmysle existujúcich protokolov a pracovných postupov

- montáž bude prebiehať v moderných novovybudovaných priestoroch v našej spoločnosti po dôkladnom niekoľko týždňovom zaškolení priamo u zákazníka v zahraničí

- po zaškolení predpokladáme postupný nábeh montáže a rozširovanie tímu o ďalších kolegov

- kompletná montáž, oživovanie a testovanie finálnej zostavy výrobku

- práca s výkresovou dokumentáciou a modelmi

- dodržiavanie definovaných pracovných postupov a používanie určených montážnych, testovacích prípravkov a zariadení

- komunikácia s partnerskými oddeleniami – projektový manažment, kvalita, inžiniering, technológia, výroba

- dohľad nad harmonogramom prác

-  evidencia prác a kontrolných činností v ERP systéme (SAP 4Hana)

-  postupné zaškoľovanie ďalších kolegov v rámci rozširovania výroby

-  zodpovednosť za pridelené pracoviská

- bonus za odporučenie zamestnanca 500€
- 13. a 14. plat,
- dochádzkový bonus,
- príspevok pri uzatvorení sobáša,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- Multišport karta,
- vitamínový balík,
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- mladý kolektív,
- čisté pracovné prostredie,
- príspevok na životné a pracovné jubileá,
- firemné akcie,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),

- aktívna podpora osobného rastu a rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, informatika, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik, mechatronik

Počet rokov praxe

2

- pracovné skúsenosti s elektrickými obvodmi

- záujem o programovanie mikrokontrolérov a počítačov, t. j. Arduino, Raspberry Pi atď.

- servo technika

- diagnostika

- senzorika

- spôsobilosť získaná podľa §22 alebo §23 vyhlášky č. 508/2009Z.z.

- komunikácia v ANJ jazyku

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4791142  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac