Inžinier kvality so zameraním na plánovanie kvality/senior

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 2 000 EUR/mesiac- mzda od 2000 € podľa skúseností a schopností kandidáta vrátane 20% variabilnej zložky závislej od výsledkov kvality - v prípade SZČO sadzba od 11,60/hod. vrátane 20% variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá v spolupráci s PJM (Projekt Managerom) a technológom za prípravu novej produkcie tak, aby boli dodržané všetky požiadavky a štandardy zákazníka z pohľadu kvality štandardov,
- tvorba/údržba/aktualizácia plánu zabezpečovania kvality pre prototypovú aj sériovú výrobu v súlade s technológom a procesným inžinierom (plán kontroly),
- zodpovedá za uvoľnenie (vzorkovanie) vyrábaných produktov do sériového uvoľnenia produkcie podľa požiadaviek zákazníka,
- zabezpečuje a schvaľuje kompletnú a aktuálnu dokumentáciu nakupovaných dielov (PPAP), eviduje a kontroluje dodržiavanie termínov a opatrení k námerom mimo toleranciu. V spolupráci s projektovým manažérom a príslušným nákupcom, požaduje zmenu výkresu resp. opravu/úpravu dielu,
- spolupracuje na rozvoji dodávateľov a tým buduje vhodnú dodávateľskú základňu s cieľom zlepšovania kvality nakupovaných materiálov,
- je zodpovedný za komplexné riešenie dodávateľských reklamácií až do úplného vyriešenia,
- včasné spracovanie reklamácií zákazníkov podľa požiadaviek zákazníka (zákaznícke portály, 8D report, dokumentácia pre riešenie problémov, atď.), iniciovanie nápravných opatrení u zodpovedných osôb vrátane kontroly efektívnosti,
- monitorovanie špecifického hodnotenia dodávateľov zo strany zákazníka (napr. zákaznícke portály) a zabezpečenie zhody dát s dátovými systémami KS, informovanie zodpovedných osôb v prípade kritických situácií a iniciovanie opatrení,
- zapojenie do externých alebo interných auditov.

- bonus za odporučenie zamestnanca 500€,
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- mladý kolektív,
- čisté pracovné prostredie,
- 13. a 14. plat,
- ďalšie benefity až do výšky 1300 €,
- dochádzkový bonus,
- príspevok pri uzatvorení sobáša,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- Multišport karta,
- vitamínový balík,
- príspevok na životné a pracovné jubileá,
- firemné akcie,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
- systematický rozvoj zamestnanca (školenia, odborné kurzy atd.),
- možnosť kariérneho rastu,
- možnosť inej formy spolupráce (SZČO) - sadzba od 11,60/hod. vrátane 20% variabilnej zložky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

znalosť nástrojov kvality: CP, PPAP, 8D, 5Why príp. iné
skúsenosti s plánovaním kvality
Microsoft Office – Pokročilý
Znalosť normy AQAP 2110 - výhodou

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Barančíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4725887  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac